Female-Condom-
Female-Condom-

فروش کاندوم زنانه به بیش از پانصد میلیون رسید

روز جهانی کاندوم زنانه

 

فروش کاندوم زنانه به بیش از پانصد میلیون رسید

 خرید کاندوم زنانه در روز جهانی کاندوم زنانه رکود دار شد

شرکت سلامت بانوان با فروش ۵۰۰ میلیون کاندوم زنانه به مرحله برجسته ای دست پیدا کرد . این شرکت از سال ۱۹۹۵ تا کنون بیش از ۵۰۰ میلیون کاندوم زنانه را در بیش از ۱۴۴ کشور بفروش رسانده است .
در روز جهانی کاندوم زنانه در ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۵ ٬ این شرکت روی افزایش آگاهی و شناخت زنان و در دسترس بودن کاندوم های زنانه تأکید بسیاری داشت . برای توجه به روز جهانی کاندوم زنانه ٬شرکت FHC ٬ پیشرو در بازار جهانی ٬ به در دسترس بودن کاندوم های زنانه برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز بسیار تأکید کرد .
در این روز کنفرانسی نیز در رابطه با ایدز برگزار شد و به داشتن رابطه محافظت شده برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز تأکید فراوانی شد . همچنین روش استفاده صحیح از کاندوم های زنانه نیز به بانوان آموزش داده شد . همچنین راه پیمایی برای تأکید بر استفاده از کاندوم زنانه و جلوگیری از ایدز و بارداری ناخواسته صورت گرفت .
همچنین مقاله ای در رابطه با کاندوم زنانه نوشته شد . سوال این مقاله این بود « چگونه کاندوم زنانه از سرطان دهانه رحم جلوگیری میکند ؟ »

کاندوم-تنها-راه-جلوگیری-از-ایدز

مرتبط :

خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند

پاره شدن کاندوم و ترس از ابتلا به ایدز و بیماری های جنسی

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات
این شرکت قصد دارد تا آگاهی ۲۱۵ میلیون زنی را که هنوز دسترسی به روش پیشگیری از بارداری ناخواسته را ندارند وهمچنین احتمال ابتلای آن ها به ایدز نیز وجود دارد را در جهان افزایش دهد .
علاوه بر این ٬ بارداری های ناخواسته در سراسر جهان از لحاظ بهداشتی و اقتصادی مسئله بسیار مهمی است . در حالیکه زنان ۱۵ تا ۱۹ ساله حدود ۱۱٪ بارداری های جهان رو دربردارند  و اینکه ۲۳٪ از بیماری های مربوط به بارداری و زایمان مربوط به مادران جوان ۱۵ تا ۱۹ سال است ، بارداری ناخواسته تبدیل به مسئله بسیار مهمی در جهان شده است و نیز مشکلات اقتصادی فراوانی رو برای زوجین به همراه دارد . و اینکه بیشتر بارداری های ناخواسته برای زوجین جوان و بی تجربه اتفاق میافتد و آن ها به دلایل اقتصادی آمادگی پذیرش فرد دیگری رو در زندگیشون ندارند .

کاندوم زنانه ، به عنوان تنها روش مخصوص خانم ها برای جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی ٬ شامل ایدز است . کاندوم زنانه برای زنانی که بیشتر به داشتن رابطه جنسی محافظت شده توجه میکنند مناسب تر است .
استفاده از کاندوم زنانه روش بسیار موثری برای ریشه کن کردن ویروس ایدز و دیگر بیماری های جنسی است . طبق آمار ها تعداد عفونت های منتقل شده جنسی در آمریکا سالانه ۱۹ میلیون تخمین زده شده است . همچنین محققان بیان کرده اند که سالانه بیش از ۲۴ هزار زن در آمریکا توانایی باروری خود را به دلیل عفونت های جنسی درمان نشده از دست میدهند.

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

source :globenewswire

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟

مقایسه ی ژل لوبریکانت روان کننده سیمپلکس و ایموشن

جلوگیری از انتقال ویروس ایدز از مادر به جنین

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

معرفی مدل های مختلف اسپری تاخیری Emotion  ایموشن

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد