سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی کاندوم های خاردار فروش انواع کاندوم های تاخیری عکس محصولات زناشویی آنتی اچ ای وی خرید کاندوم زنانه
خرید-کاندوم-اینترنتی-در-فروشگاه-آنتی-اچ-ای-وی-

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

آموزش رابطه جنسی محافظت شده

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

آیا کاندوم بهترین روش جلوگیری از بارداری برای زوجین جوان است ؟

سن قانونی برای خرید کاندوم چه سنیه؟

بسیاری از زوجینی که به تازگی ازدواج کرده اند و تمایل برای برقراری رابطه جنسی محافظت شده برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و یا جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی دارند ، برای تهیه کاندوم با مشکل مواجه میشن و تهیه کاندوم براشون یکم سخته . بیشترین دلیل خجالت زوج های جوان برای تهیه کاندوم داشتن سن کم است . در این مقاله سعی داریم راهنمایی های لازم رو به زوجین جوان برای خرید کاندوم و لوازم زناشویی ارایه بدیم .

 بیشتر :

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

 KAPOOT – ۳۶۰ THIN کاندوم بسیار نازک ۳۶۰ درجه

 

 

  • آیا سن مشخص و قانونی برای خرید کاندوم وجود داره ؟

هیچ سن قانونی برای خرید کاندوم وجود نداره . امکان داره تو هر سنی نیاز به خرید کاندوم داشته باشید ٬ مهم نیست چند سال داشته باشید ولی باید اینو در نظر بگیرید که داشتن رابطه جنسی فقط مخصوص زن و شوهر هاست و داشتن رابطه جنسی فقط باید در چارچوب ازدواج باشه و در صورت مجرد بودن باید طبق نظر اسلام از داشتن رابطه نامشروع پرهیز کنید .
جوانان و نوجوانانی که ازدواج نکرده اند باید از داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج شدیدأ پرهیز کنند . با این کار هم پاکدامنی شون رو حفظ میکنند و هم اطمینان دارند که هرگز رابطه جنسی نخواهند داشت و اینکه باردار نخواهند شد و یا به ویروس ایدز و یا بیماری های جنسی مبتلا نخواهند شد .

  • در هر صورت در هر سنی که هستید باید مطمئن باشید که رابطه جنسی شما محافظت شده و با استفاده از کاندوم است در غیر اینصورت بزودی به بیماری های جنسی دچار میشید و حتی ممکنه اچ ای وی ( ایدز ) بگیرید . برای همین از نظر تهیه مشکلی برای خرید کاندوم وجود نداره و حتی قانون استفاده از کاندوم برای جلوگیری از بیماری های جنسی رو توصیه میکنه .

 

عکس-خرید-اینترنتی-کاندوم-خاردار-فضایی-فروشگاه-آنتی-اچ-ای-وی

عکس-خرید-اینترنتی-کاندوم-خاردار-فضایی-فروشگاه-آنتی-اچ-ای-وی

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

مرتبط :

 

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

  KAPOOT-LARGO بزرگ کننده

condom KAPOOT-3D SENSE افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی
تنها راه مطمئن که ۱۰۰ ٪ از ابتلا به بیماری ایدز جلوگیری میکنه ٬ پرهیز و دوری از رابطه جنسی نامشروع است . اگر جوان و مجرد هستید با پرهیز از داشتن رابطه نامشروع از ابتلا به بیماری های جنسی خودداری کنید . به نظر من کسی مخالف این عقیده نیست که پرهیز از داشتن رابطه نامشروع سالمترین و بهترین انتخاب برای نوجوانان و جوانان مجرد است .
بسیاری از جوانان و نوجوانان سعی میکنن که تا زمان ازدواج باکره باقی بمانند و بکارت خودشون رو از دست ندن و بسیاری از جوانان و نوجوانان بدلیل نهی شدید دینشون به داشتن رابطه جنسی نامشروع ٬ از داشتن رابطه نامشروع پرهیز میکنند . و این حقیقت رو میدونند که برقراری رابطه جنسی فقط مختص زن و شوهر هاست .

بسیاری از زوجین هستند که به تازگی ازدواج کرده اند و به دلیل داشتن سن کم و یا خجالتی بودن برای تهیه کاندوم برای داشتن رابطه محافظت شده به مشکل برمیخورند . در زیر سعی کرده ایم تا زوجین جوان رو از روش های تهیه کاندوم مطلع کنیم .

تهیه و خرید کاندوم برای زوجین جوان

اگر تمایل به برقراری رابطه جنسی با همسرم داشته باشم ٬ آیا برای تهیه کاندوم به مشکل برمیخورم ؟

قطعأ نه ! اگر به تازگی عقد کرده اید از لحاظ جنسی میل شدید به برقراری رابطه جنسی دارید و با وجود داشتن محرومیت هایی از لحاظ برقراری رابطه جنسی، باز هم تمایل به برقراری رابطه جنسی دارید ٬ باید حتمأ از ابتلا به بیماری های جنسی خودداری کنید و با دانستن نحوه صحیح استفاده از کاندوم از بارداری ناخواسته و ابتلا به بیماری های جنسی خودداری کنید . اگر خیلی جوان هستید نباید از درخواست خرید کاندوم خجالت بکشید و گرچه کارمند فروش نگاهی متأجبانه به شما انداخت .
و این رو باید به یاد داشته باشید که باید رابطه محافظت شده ای داشته باشید که هم در صورت باردار شدن افسوس نخورید و هم از ابتلا به بیماری های جنسی جلوگیری کنید . موثرترین روش برای داشتن رابطه محافظت شده استفاده از کاندوم است  .

مرتبط :

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟

ژل تاخیری

 

 

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

 

بهترین روش خرید کاندوم چیست  ؟

 مکان های زیادی وجود دارند که میتوان از آن ها کاندوم تهیه کرد . مانند برخی فروشگاه های محرمانه اینترنتی ، مثل فروشگاه اینترنتی آنتی اچ آی وی که میتونید انواع لوازم زناشویی رو بصورت کاملا محرمانه تهیه کنید .
باید اینو بدونید که در صورت تمایل برای برقراری رابطه جنسی در زمان عقد ، اول باید با والدینتون درباره ی تمایل به داشتن رابطه جنسی صحبت کنید و اگر نتونستید با مشاور مشورت کنید . اولین کاری که اونها انجام میدن این است که توصیه هایی رو درباره ی رابطه جنسی در زمان عقد به شما میکنند و آگاهی های لازم رو در اختیارتون میزارن . بزرگ تر ها میتونن روش صحیح استفاده از کاندوم رو برای داشتن رابطه محافظت شده به شما آموزش بدهند .
اگر تمایل به داشتن رابطه در دوران عقد دارید و نمیخواهید والدینتون از داشتن رابطه شما اطلاعی داشته باشند ٬ حداقل سعی کنید که با متخصص زنان ، مشاور و یا مراکز بهداشت صحبت کنید .
اگر نمیتوانید از فروشگاه ها کاندوم تهیه کنید و از تهیه آن خجالت میکشید ٬ میتونید از مراکز بهداشت کاندوم تهیه کنید . با خواندن این مقاله و اطلاع از مشکلات داشتن رابطه جنسی در دوران عقد و ترس از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های جنسی ، احتمالأ به داشتن رابطه جنسی محافظت شده تمایل پیدا کرده اید .
اگر تهیه کاندوم و لوازم زناشویی برای شما بسیار مشکل است و یا از آن خجالت میکشید ٬ میتونید خریدی کاملأ محرمانه از فروشگاه آنتی اچ آی وی داشته باشید .

 

ترجمه و منبع

فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی

source : ripnroll

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

 فروشگاه محصولات جنسی و لوازم زناشویی آنتی اچ آی وی

Alien-Super collar کاندوم فضایی اره ماهی

NACH KODEX-STAND UP-CLASSIC کاندوم ناچ کلاسیک استند آپ

KAPOOT-7 COOL TIME محرک+تاخیری + تنگ +خنک کننده+افزایش نعوظ و میل جنسی

NACH Kodex-Double Delay دو برابر تاخیر فیزیکی و گیاهی

پاره شدن کاندوم و ترس از ابتلا به ایدز و بیماری های جنسی 

جلوگیری از انتقال ویروس ایدز از مادر به جنین

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

معرفی مدل های مختلف اسپری تاخیری Emotion  ایموشن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد