دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی کاندوم جزو محصولات جنسی رابطه ی زناشویی خرید کاندوم محصولات جنسی در فروشگاه آنتی اچ آی وی
عکس-خرید-کاندوم-برای-مبارزه-با-ایدز

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

 

سول و جواب های پر تکرار در مورد استفاده از کاندوم برای رابطه ی جنسی

 دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

 

 چند نکته آموزشی در مورد کاندوم و بیماری های جنسی

 

کاندوم جز اون دسته مسائلی هستش که متاسفانه به مقدار لازم به اون پرداخته نشده تا جایی که حتی بیشتر مردم از خرید کاندوم خجالت میکشند . از طرفی شاید حق با اون ها باشه چونکه وقتی ادم از بچگی تا بزرگ سالی در هیچ مقطعی هیچ آموزشی درمورد رابطه ی زناشویی نمی بینه ، این باعث میشه که چه مرد و چه زن برای خرید کاندوم مشکلات زیادی داشته باشند .

تازه بعد از خرید کاندوم هزار و یک سوال در مورد نحوه ی استفاده از اون کاندوم مطرح میشه که معمولا در کاتالوگ کاندوم توضیحات کافی نوشته نشده است . در این مقاله که برگرفته شده از سایت دوترکه هستش ، سعی شده به سوالات ر تکرار در مورد کاندوم پاسخ داده بشه . از خرید کاندوم گرفته تا کاندوم های مردانه و زنانه و غیره رو میتونید در این مقاله ببنید.

 • کاندوم ها در برابر تمام بیماری های جنسی مانند اچ ای وی ایمن هستند ؟

بله٬ خواه از کاندوم های لاتکس مردانه استفاده کنید و یا از کاندوم های زنانه ٬ هر دو آنها در صورت استفاده درست ٬ برای جلوگیری از ابتلا به ویروس ایدز و بسیاری از بیماری های مقاربتی موثر هستند . کاندوم ها ممکن است به دلیل پوشاندن زخم و یا عفونت از انتقال بیماری های مقاربتی دیگر مانند زگیل های مقاربتی مربوط به اندام تناسلی و یا تبخال های ناحیه تناسلی جلوگیری کنند . برای اطلاع از عدم ابتدایتان به بیماری های مقاربتی در اسرعت وقت به ماما و یا متخصص زنان مراجعه کنید .

 • آیا با استفاده از کاندوم بصورت ۱۰۰ درصد در مقابل بیماری های جنسی محافظت میشیم ؟

تنها روش صد درصد موثر برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز و بیماری های مقاربتی٬ جلوگیری از رابطه جنسی واژینالی ٬ مقعدی و دهانی است . استفاده از کاندوم لاتکس مردانه و یا کاندوم زنانه تا حد زیادی میتواند خطر ابتلا به بیماری ایدز و انتقال بیماری های مقاربتی را کاهش دهد اما نمیتواند کاملأ از بین ببرد. پرهیز از داشتن رابطه جنسی تنها روش صد در صد موثر برای از بین بردن احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی ایدز و بیماری های مقاربتی دیگر است .

پیشنهاد میکنم دو مقاله ی زیر رو از دست ندید :

 آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

 شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس 

 • آیا استفاده از روش جلوگیری از بارداری دیگری غیر از کاندوم خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی مانند ویروس ایدز را کاهش میدهد؟

نه . فقط کاندوم ها احتمال بارداری ناخواسته ٬ خطر بیماری های مقاربتی و ویروس ایدز را کاهش میدهند . داروهای کنترل بارداری ٬ پچ ٬ آمپول جلوگیری از بارداری ٬ آی یو دی ٬ دیاگرام و هر روش جلوگیری از بارداری دیگر٬ غیر از کاندوم نمیتوانند از ابتلا به بیماری های مقاربتی و ایدز محافظت کنند . شما باید علاوه بر انتخاب هر روش جلوگیری از بارداری ٬ از کاندوم های لاتکس مردانه و یا کاندوم های زنانه نیز برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های مقاربتی و ایدز استفاده کنید. کاندوم ها زمانی میتوانند از گسترش بیماری های مقاربتی دیگری مانند زگیل و تبخال های ناحیه مقاربتی جلوگیری کنند که به طور کامل ناحیه عفونی و یا زخم شده را بپوشانند .

 فروشگاه محصولات جنسی و لوازم زناشویی آنتی اچ آی وی

 استفاده-از-کاندوم-برای-مبارزه-با-بیماری-های-جنسی-در-فروشگاه--محصولات-جنسی-آنتی-اچ-ای-وی

استفاده-از-کاندوم-برای-مبارزه-با-بیماری-های-جنسی-در-فروشگاه–محصولات-جنسی-آنتی-اچ-ای-وی

کاندوم جزو محصولات جنسی لازم برای رابطه  ی زناشویی

مرتبط :

از کاندوم های زنانه بیشتر بدانید +عکس

خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند

 

 

 

 •  بهترین راه استفاده از کاندوم چطوریه ؟

در جای خنک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری کنید. تاریخ انقضای روی بسته آن را چک کنید . کاندوم هایی که تاریخ انقضای آنها گذشته است ممکن است پاره شده باشند . به دقت آن را باز کنید . دندان و یا ناخن ممکن است به کاندوم آسیب برساند و باعث پاره شدن آن شود.

 

 • کاندوم های مردانه از جنس لاتکس

.قرار دادن کاندوم روی آلت تناسلی نیاز به دقت زیادی دارد . درصورتیکه آلت تناسلی مرد ختنه نشده است پوست ختنه گاه را قبل از قرار دادن کاندوم به عقب بکشید.

. برای ریختن مایع منی داخل آن ٬ قسمتی از نوک کاندوم را آزاد بگذارید .

. در هنگام قرار دادن آن بر روی آلت ٬ از پیچ خوردگی آن جلوگیری کنید . میتوانید از روان کننده های بر پایه آب بر روی کاندوم استفاده کنید .

. بعد از انزال (خروج منی) لبه کاندوم را بگیرید و آلت تناسلی را طوری که هیچ مایع منی از آن خارج نشود ٬ بیرون بکشید .

. هر زمانی که رابطه جنسی واژینالی ٬ مقعدی و یا دهانی دارید ٬ از کاندوم جدید استفاده کنید .

 

مرتبط :

 

ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده

  شیوع ایدز در بین زنان ایرانی بخاطر رابطه ی جنسی بدون کاندوم

 • کاندوم های مخصوص خانم ها

. شما میتوانید کاندوم زنانه را تا هشت ساعت قبل از رابطه جنسی واژینالی در واژن قرار دهید .

.میتوانید از لوبریکانت (ژل روان کننده ) ٬ قبل از قرار دادن کاندوم در واژن استفاده کنید .

.بسته را به دقت باز کنید .حلقه داخلی را با انگشت شصت و میانی ٬ در حالی که انگشت اشاره وسط حلقه میباشد٬ فشار دهید. با دست دیگر لبه های خارجی مهبل را باز کنید و کاندوم را به آرامی داخل واژن قرار دهید .انگشت اشاره را داخل کاندوم کرده و حلقه داخلی را تا جایی که امکان دارد بکشید.

. مطمئن شوید که کاندوم درست و مستقیم داخل واژن قرار گرفته است و پیچ و تابی نخورده باشد . حلقه خارجی باید خارج از واژن باقی بماند .

. بهتر است هنگام آمیزش ٬ آلت مرد با دست به داخل کاندوم هدایت شود تا از لیز خوردن و داخل رفتن آن و داخل رفتن آن خارج از کاندوم جلوگیری شود .

. در پایان مقاربت ٬ قبل از بلند شدن و ایستادن آن را خارج کنید .

 

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

خرید کاندوم از میوه فروشی !

 

 

 •  برای مبارزه با اچ آی وی کاندوم مردانه بهتره یا کاندوم زنانه

بله٬ مطالعه ها نشان داده اند که کاندوم های زنانه همان اندازه برای محافظت از ویروس ایدز موثر هستند که کاندوم های مردانه موثر هستند . کاندوم های زنانه از نیتریل ساخته شده اند که مانع موثر درمقابل ویروس ایدز هستند . کاندوم های زنانه و مردانه هرگز نباید همزمان استفاده شوند . کاندوم های زنانه نیز مانند کاندوم های لاتکس مردانه ٬ در بیشتر داروخانه ها ٬مراکز بهداشت و سازمان های حفاظت از بیماری ایدز وجود دارند .

 •  آیا اسپرم کش ها ویروس ایدز رو نابود میکنند ؟

شما نباید فقط از اسپرم کش ها در زمان برقراری رابطه جنسی واژینالی و یا مقعدی ٬ برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز استفاده کنید. خانم هایی که از کرم و یا ژل های اسپرم کش برای جلوگیری از بارداری استفاده میکنند علاوه بر آن باید از کاندوم نیز برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز و جلوگیری از بارداری استفاده کنند .

اسپرم کش ها دارای ترکیب شیمیایی نونوکسینول (N-9) هستند . گرچه نونوکسینول ویروس ایدز را ازبین میبرد ٬ اما یک مطالعه نشان داده است که نونوکسینول در صورت استفاده در واژن ممکن است واژن را تحریک کند و خطذ ابتلا به ویروس ایدز را در رابطه واژینالی افزایش دهد . در برخی کاندوم ها از روان کننده هایی که شامل نونوکسینول است٬ استفاده میکنند . این کاندوم ها در مقایسه با عدم استفاده از کاندوم ٬ حفاظت بیشتری را در مقابل ویروس ایدز فراهم میکنند .

به هر حال ٬ کاندوم های روان کننده بدون نونوکسینول ممکن است بهترین روش برای جلوگیری از ابتلا به ویروس ایدز باشند .

سوالات رایج درباره استفاده از کاندوم در رابطه جنسی

 دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

 

مرتبط :

معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

آیا دردسر های استفاده نکردن از کاندوم را می دانید ؟

 

 

بیشتر : قیمت کاندوم دابل دیلی بهترین کاندوم تاخیری

 

 •  در رابطه ی جنسی واژینالی ( از راه واژن ) چگونه از ابتلا به ایدز بااستفاده از کاندوم جلوگیری کنیم؟

زمانی که منی آلوده به ویروس ایدز باشد ، مایع واژنی و یا خون قائدگی با غشاء مخاطی واژن و یا آلت مرد در تماس باشد ،ویروس ایدز در طول رابطه واژنی گسترس میابد . برخی بیماری های مقاربتی مانند ویروس ایدز از طریق رابطه جنسی منتقل میشوند و برخی دیگر از طریق تماس با پوست و یا غشائ آلوده منتقل میشوند .

به طور کلی به دلیل اینکه غشائ مخاطی بیشتری در واژن وجود دارد و نیز احتمال زخم های جزئی در واژن نیز وجود دارد ٬ امکان ابتلای زنان به ویروس ایدز و بیماری های مقاربتی بدون استفاده از کاندوم نسبت به آقایان بیشتر است . نوجوانان و زنان یائسته بدلیل اینکه بافت واژن در این سنین آسیب پذیر تر است ٬ بیشتر در خطر ابتلا به ویروس ایدز و یا بیماری های مقاربتی دیگری هستند . استفاده از کاندوم لاتکس مردانه و یا کاندوم زنانه خطر ابتلا به ویروس ایدز و دیگر بیماری های مقاربتی را از طریق رابطه مقعدی کاهش میدهد.

 •  آیا زن و شوهری که هر دو ایدز دارند بازم باید از کاندوم در حین رابطه ی جنسی استفاده کنند ؟

بله٬ کسانی که مبتلا به ویروس ایدز هستند نیز احتیاج به محافظت از بیماری های مقاربتی عفونی و جلوگیری از بارداری دارند . همچنین کاندوم ها از ابتلا به نوع متفاوت و یا سخت تر ویروس ایدز جلوگیری میکنند . ابتلای دوباره و یا مبتلا شدن به نوع شدیدتر ویروس ایدز ممکن است فرآیند پیشرفت بیماری را سریع تر و ممکن است نیاز به مصرف دارویی متفاوت تر باشد .

سخن نویسنده :

 

همانطور که در این مقاله ذکر شده بود اگر قصد داشتن یک رابطه ی جنسی زناشویی ایمن با خیال راحت رو دارید باید تحت هر شرایطی شده اول کاندوم بخرید و بعد بدرستی از اون استفاده کنید/ امید وارم همیشه زندگی زناشویی خوب و ایمنی داشته باشید . سایت آنتی اچ آی وی

 

منبع اختصاصی پست : ((سایت تخصصی دوترکه ))

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

 

تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت پول از سوی فروشگاه لوازم زناشویی AntiHiv.ir

اولین دارنده ی نماد اعتماد برای فروشگاه لوازم جنسی از وزارت صنعت

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

 تاخیر در انزال با روش استارت و استوب

 خرید انواع کاندوم های گودلایف در فروشگاه لوازم زناشویی

 چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

ژل تاخیری

ژل حجم دهنده

ژل لوبریکانت روان کننده

 

جدیدترین کاندوم روز دنیا . نسل جدید کاندوم زنانه + عکس

 

 

2 دیدگاه

 1. سلام چرا ایدز منتقل میشود حتی اگر از کاندوم استفاده شود اگر پاره نشود چی باز هم احتمالش هست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد