خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند خرید کاندوم زنانه فروشگاه انتی اچ ای وی رابطه ی جنسی پر خطر بدون کاندوم خرید زناشویی
خرید-کاندوم-مبارزه-با-ایدز-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند

راهنمایی زنان برای داشتن رابطه جنسی مطمئن

خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند

خرید کاندوم برای محافظت از جان شما ضروریست – فروشگاه آنتی اچ ای وی 

زن ها چگونه میتونن خودشون رو از ابتلا به بیماری های جنسی در امان نگه دارن ؟

نحوه استفاده از کاندوم به چه صورت است ؟

در سال ۱۹۸۵ ٬ هفت درصد بیماران مبتلایان به ایدز، زن بودن .در سال ۱۹۹۶ ٬ تقریبأ تعداد زنان مبتلا به ایدز سه برابر شد . با توجه به آمارها ٬ زنان آفریقایی ٬ آمریکایی و اسپانیایی آماری بیش از ۸۰ درصد مبتلایان ایدز در دنیا رو به خودشون اختصاص دادن . در سال های اخیر ٬ شیوع بیماری ایدز در زنان سفید پوست به شدت در حال افزایشه . بیماری های آمیزشی مثل : سیفیلیس ٬ سوزاک و تبخال ناحیه تناسلی با سرعت هشدار دهنده ای در حال افزایشه .

بیشتر :

راهنمای خانم هایی که از خرید کاندوم خجالت

فروشگاه محصولات جنسی و لوازم زناشویی آنتی اچ آی وی

  • زن ها چگونه میتونن خودشون رو از ابتلا به بیماری های جنسی در امان نگه دارن ؟

جلوگیری از ویروس ایدز و بیماری های جنسی دیگه بهترین کار برای کسانیست که میخوان سالم بمونن ٬ حتی کسانی که مبتلا به ویروس ایدز هستن نیز باید از مبتلا شدن به بیماری های عفونی دیگر جلوگیری کنن. ابتلای مجدد از طریق رابطه محافظت نشده ٬ درمان بیماری ایدز رو سخت تر میکنه . علاوه بر این ٬ مبتلا شدن به بیماری های جنسی دیگر مانند : سیفیلیس و سوزاک بسیار خطرناکه مخصوصأ برای کسانی که به بیماری ایدز مبتلا هستن .
در زیر راههایی که زنان میتونن در زمان رابطه جنسی از مبتلا شدن به بیماری های جنسی در امان باشن رو بیان خواهیم کرد .

بیشتر:

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

 معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

 

  • جلوگیری از برقراری رابطه ی جنسی

جلوگیری از داشتن رابطه جنسی ٬ تنها روش صد درصد موثر برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری ایدز و بیماری های جنسی دیگه است .

  • استفاده از کاندوم

استفاده از کاندوم های لاتکس موثرترین روش برای جلوگیری از ابتلای بیماری های جنسی است .اما برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های جنسی باید از کاندوم به طور صحیح استفاده کرد.
کاندوم ممکنه پاره شه و مایع منی به داخل واژن زن ریخته بشه . برای کاهش احتمال پاره شدن کاندوم حین رابطه جنسی ٬ باید از ژل لوبریکانت بر پایه آب استفاده کرد .

  • نحوه استفاده از کاندوم به چه صورت است ؟

لوبریکانت های بر پایه روغن مانند : روغن بچه ٬وازلین و یا کرم ها میتونن باعث ضعیف شدن کاندوم بشن و احتمال پاره شدن کاندوم رو افزایش میدن . بنابراین هرگز نباید از لوبریکانت های بر پایه روغن استفاده کرد . کاندوم های ساخته شده از پوست بره هرگز نمیتونن به طور دقیق از انتقال بیماری های جنسی محافظت کنن . کاندوم لاتکس ٬بهترین کاندوم برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز و بیماری های جنسی دیگر است .

بیشتر :

 شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

 آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

  • کاندوم های مردانه :

هنگام مصرف باید دقت کرد کاندوم در اثر تماس با ناخن پاره یا سوراخ نشه .از اونجایی که درمایع پیش از انزال مرد نیز مقداری اسپرم وجود داره ، قبل ازشروع رابطه جنسی باید کاندوم روی آلت تناسلی در حال نعوض کشیده شه و اگر از کاندوم فقط در زمان انزال استفاده شه ، احتمال بارداری وجود داره  .هنگام استفاده از کاندوم باید فضای خالی انتهای اون رو جهت تخلیه هوا فشار داد سپس کاندوم رو طوری روی آلت تناسلی کشید که مقداری فضای خالی انتهای اون باقی بمونه تا در لحظه انزال مایع منی در این فضا جمع شده و از ریخته شدنش داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری شه .بنابراین نوک اون تا انتها نباید کشیده شه .

  • کاندوم های زنانه :

کاندوم های زنانه جایگزینه خوبی برای زنانی است که همسرشون از استفاده از کاندوم مردانه جلوگیری میکنه و یا به کاندوم های لاتکس حساسیت داره . کاندوم های زنانه برای جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی ٬ مثل کاندوم های مردانه موثر هستن .کاندوم زنانه غلافی از جنس پلی اورتان است که در هر انتهای خود حلقه ای انعطاف پذیر داره .حلقه باز کاندوم زنانه بیرون واژن باقی می مونه و حلقه داخلی بسته و مثل دیافراگم زیر سمفیز قرار می گیرد. اثر کاندوم زنانه در حفاظت از انتقال بیماری های جنسی نسبت به کاندوم مردانه کمتره اما در هرصورت کاندوم زنانه نسبت به ویروس های ایدز ٬ سیتومگالوویروس و هپاتیت B غیر قابل نفوذه . شانس جابجایی و لیز خوردن اون کمتر از کاندوم مردانس اما متاسفانه میزان حاملگی با اون بیشتر از کاندوم مردانس .

منبع : فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی

همکار عزیز ، برای تهیه این مقاله زحمت زیادی کشیده شده ، لذا کپی این مطلب فقط با لینک به این صفحه مجاز است .

اولین دارنده ی نماد اعتماد برای فروشگاه لوازم جنسی از وزارت صنعت

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

 معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

آیا دردسر های استفاده نکردن از کاندوم را می دانید ؟

ژل های لوبریکانت از چه چیزی ساخته شده اند ؟!

اسپری های تاخیری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد