ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده فروشگاه لوازم جنسی استفاده نکردن از کاندوم و آلوده شدن به ویروس HIV در رابطه جنسی گذرا
مبارزه-با-شیوع-ایدز-با-استفاده-از-کاندوم

ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده

 

کاندوم تنها راه مبارزه با ایدز است

ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده

استفاده نکردن از کاندوم و آلوده شدن به ویروس  HIV  در رابطه جنسی گذرا

 

رییس اداره ایدز وزارت بهداشت گفت: گرچه در کشورمان طی دهه گذشته توفیقات خیلی مهمی در زمینه کنترل HIV داشته‌ایم، اما در سال‌های اخیر سهم موارد جدید انتقال اچ.آی.وی از طریق روابط جنسی غیرایمن و افزایش ابتلای زنان، مسئولان را بسیار حساس‌تر کرده است.

متاسفانه روابط جنسی پر خطری که از کاندوم استفاده نمی شود می تواند براحتی با یکبار تماس زندگی یک جوان را به کلی نابود کند.

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی فروشگاه محصولات زناشویی سکسی عروسکی آلات مصنوعی

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی

بیشتر :

علائم مراحل مختلف بیماری ایدز در مردان چیست ؟

تاثیر ختنه کردن آلت تناسلی مرد در پیشگیری از بیماری ایدز

سایت ضد ایدز AntiHIV به نقل از ایسنا: دکتر عباس صداقت افزود: این افزایش به دلیل موج دوم اپیدمی HIV میان معتادان تزریقی و زندانیان و ورود مواد محرک و روانگردان در مقوله الگوی اعتیاد کشور بوده است.
وی در حاشیه نشستی در کرمان گفت: موج سوم بیماری ایدز و انتقال عمودی به این معنی است که مادر باردار مبتلا به ویروس اچ آی وی این بیماری را به نوزاد خود منتقل می‌کند. برای اینکه بتوانیم توفیقاتی که در دهه گذشته در برنامه‌های کنترل HIV داشته‌ایم را حفظ کنیم باید با حساسیت بیشتر به آگاه‌سازی و حساس کردن همه مردم مخصوصا جوانان و نوجوانان و گروه‌های پرخطر توجه کنیم.

صداقت ادامه داد: انتظار داریم در این زمینه ارگان‌های دیگر نیز به کمک وزارت بهداشت بیایند و کانال‌های ارتباطی با مردم بخصوص جوانان را قوی‌تر کنند. وزارت بهداشت تلاش کرده است که امکانات لازم برای افزایش دسترسی به آزمایش‌ها، مشاوره، مراقبت و درمان و نظام تشخیصی HIV را در کشور فراهم کند.

بیشتر:

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

احتمال انتقال ویروس ایدز بعد از وارد شدن انگشت در واژن چقدر است ؟

رییس اداره ایدز وزارت بهداشت افزود: در تمام کشور مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری وجود دارد و مراکز تشخیص سریع HIV با تاکید بر بخش‌های غیردولتی و خصوصی در کشور راه‌اندازی شده است. برای افزایش دسترسی به کانال‌های ارتباطی جمعیتی ما انتظار داریم سایر سازمان‌ها مانند سازمان آموزش وپرورش و هلال احمر نیز وارد عمل شود و همچنین رسانه ملی، رسانه‌های استانی و شبکه‌های اجتماعی و خبری باید بنوعی خودشان را متعهد بدانند که کمک کنند تا این بیماری چند وجهی را تحت کنترل در‌آوریم.

درحا حاضر بیشتر مبتلایان به بیماری ایدز بخاطر لذت زودگر و استفاده نکردن از کاندوم در روابط جنسی به این بیماری مرگبار دچار شده اند .

در صورتی که از خرید کاندوم خجالت می کشید می توانید خریدی کاملا محرمانه را در فروشگاه  Anti HIV  تجربه کنید و زندگی خود را با استفاده از کاندم نسبت به ابتلا به بیماری ایدز نجات دهید .

بیشتر:

کاندوم های خنک کننده

کاندوم های گرم کننده

Xdream-Coffee کاندوم ۷ کاره با طعم قهوه

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

نکات آموزشی رابطه جنسی برای عروس داماد در شب زفاف

انواع کاندوم های فضایی همراه با عکس

احتمال انتقال ویروس ایدز بعد از وارد شدن انگشت در واژن چقدر است ؟

در روش جلوگیری از بارداری اورژانسی چند تا قرص باید مصرف کرد ؟

آیا تعداد زیاد آمیزش جنسی اسپرم مرد برای بارداری را ضعیف میکند ؟

مقایسه ی ژل لوبریکانت روان کننده سیمپلکس و ایموشن

آموزش انتخاب ژل لوبریکانت روان کننده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد