new-birth-control-without-condom-400x225
new-birth-control-without-condom-400x225

روش جدید جلوگیری از بارداری برای مردان و خداحافظی با کاندوم !

 

 

روش جدید جلوگیری از بارداری برای مردان و خداحافظی با کاندوم

جایگزینی مناسب برای کاندوم در راه است ، انقلابی در جلوگیری از بارداری ناخواسته

آمپول جلوگیری از بارداری مردانه روانه بازار میشود

 

 

سالیان سال است که تنها روش جلوگیری از بارداری که آقایان براحتی میتوانند استفاده کنند کاندوم هستش و فقط خانم ها بودند که میتوانستند از قرص های جلوگیری و یا آمپول های تزریقی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته استفاده کنند ، اما روشی جدید برای آقایان اختراع شده که بتازگی یکی از آخرین مراحل آزمایشگاهی پیش از تولید رو با موفقیت پشت سر گذاشته .

برای آقایانی که بدنبال روش جایگزینی برای کاندم هستند خبر خیلی خوب داریم که نهایتا انتظار ها به پایان رسید و روش جدیدی برای جلوگیری از بارداری اختراع شده . با یکبار تزریق اولین آمپول جلوگیری از بارداری به خرگوش های نر مورد آزمایش ، آنها تا یکسال از بارداری در امان بودند و خطر بارور کردن خرگوش های ماده تا یکسال از بین رفت !

بیشتر : کاندوم فضایی خاردار

نکته جالب تر اینکه بر خلاف بسیاری از روش های مردانه ی جلوگیری از بارداری مانند وازکتومی که باعث میشد مرد برای همیشه قدرت باروری خودش رو از دست بده ، در این روش مانند کاندوم ، شخص میتواند در هر زمانی که مایل باشد دوباره قدرت باروری خود را بدست بیارود و بدون مشکل دارای فرزند بشوند این مقاله اولین بار توسط فروشگاه محصولات زناشویی آنتی اچ آی وی ترجمه شده است ، برای دیدن مقالات تخصصی تر می توانید به سایت آنتی اچ آی وی سر بزنید .

این ویژگی شاید برای ده ها سال فقط در مورد استفاده از کاندوم صدق می کرد زیرا بجز کاندوم ، مردها از هر روش دیگری که استفاده میکردند، براحتی نمی توانستند قدرت باروری خودشون رو بدست بیاورند .

بیشتر :شکل-های-مختلف-کاندوم-مردانه-با-عکس

آزمایشات انسانی این دارو در اواخر همین سال ( اواخر ۲۰۱۶ ) انجام میشه و اگر همه چیز طبق پیش بینی ها پیش بره ، در اوایل سال ۲۰۱۸ یعنی کمتر از دو سال دیگه ، اولین روش جلوگیری از بارداری مردانه بدون نیاز به کاندوم روانه بازار میشه !

جلوگیری-از-خروج-اسپرم-بدون-کاندومها-condoms-600x240

جلوگیری-از-خروج-اسپرم-بدون-کاندومها-

اسم این داروی جلوگیری مردانه بدون کاندوم وازاگل Vasalgel است و اولین بار توسط یک شرکت امریکایی تولید شده .

نحوه کار Vasalgel برای جلوگیری از بارداری

این ماده تزریقی از طریق مسدود کردن راه خروج اسپرم در بدن مردان عمل می کند .این کار با وارد شدن ماده ای اسفنجی از جنس هیدروجل در لوله هایی که عمل انتقال اسپرم در بدن رو انجام میدهند، انجام میشه .

این بدان معناست که تمام مواد مایع از این قسمت خارج میشوند ولی مواد نسبتا بزرگ مثل اسپرم در این اسفنج گیر میکنند.

وارد کردن این ماده اسفنجی به لوله های انتقال اسپرم مردان به سادگی و بصورت یک تزریق انجام می شود و تا یک سال از خروج اسپرم بارور از بدن مرد جلوگیری می کند .

 

برای زنان روش های هورمونی مانند قرص های جلوگیری از بارداری و روش های غیر هورمونی مانند iud در بازار وجود دارد ولی تنها روش غیر هورمونی مردانه که سالیان سال مورد استفاده قرار می گرفت کاندوم بود .

بیشتر: آموزش-تصویری-روش-استفاده-از-کاندوم

البته مردان می توانستند از روش وازکتومی ( بریدن لوله های انتقال دهنده اسپرم ) نیز استفاده کنند که در این صورت قدرت باروری خود را برای همیشه از دست می دادند .ولی با این روش جدید برای اولین بار جایگزینی مناسب ، غیر هورمونی و بازگشت پذیر برای کاندوم در جلوگیری از بارداری برای مردان در دسترس قرار میگیرید .

یکی دیگر از مزایای این روش این است که نیاز نیست که مردان هر شب قرص بخورند بلکه فقط یکبار در سال با یک تزریق ساده، به سرعت در مقابل بارداری ناخواسته ایمن میشوند .

لازم به ذکر است که هر سال ۸۵ میلیون نفر در سرتاسر جهان با بارداری ناخواسته به دنیا می آیند !!!

 

در ازمایش انجام شده برای روش جدید جلوگیری از بارداری برای مردان ۱۲ خرگوش مورد ازمایش قرار گرفتند که بلافاصله بعد از تزریق این امپول جلوگیری از بارداری ، در مایع خروجی ۱۱ مورد هیچ اسپرمی وجود نداشت و فقط یک مورد مقدار اندکی اسپرم داشت که آن هم بعد از چند روز بدون اسپرم شد .

هیچ کدام از ۱۲ خرگوش نر در طول یکسال موفق به بارور کردن خرگوش ماده نشدند و هیچ علائم و عوارضی در آنها مشاهده نشد این مقاله اولین بار توسط فروشگاه محصولات زناشویی آنتی اچ آی وی ترجمه شده است ، برای دیدن مقالات تخصصی تر می توانید به سایت آنتی اچ آی وی سر بزنید .

برای تست قدرت باروری ، ۷ تا از خرگوش های نر از ۱۲ عدد خرگوش را انتخاب کردند و سپس ماده اسفنجی را از لوله های بیضه شستشو دادن و بلافاصله بعد از این کار دوباره اسپرم از بدن آنها خارج شد و آنها به حالت نرمال بازگشتند .

جلوگیری-از-بارداری-بدون-استفاده-از-کاندوم

جلوگیری-از-بارداری-بدون-استفاده-از-کاندوم

قرار است امسال یعنی در سال ۲۰۱۶ میلادی اخرین آزمایشات برای تست این روش جدید جلوگیری از بارداری مردانه انجام شود و در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود ، بزودی در اوایل سال ۲۰۱۸ انقلابی در روش های جلوگیری از بارداری بوجود خواهد آمد .

کاندومها تنها راه مبارزه با بیماری های جنسی باقی میمانند

 

روش جدید جلوگیری بیشتر به درد متاهلین میخوره زیرا بر خلاف کاندومها ، با استفاده از تزریق این دارو ، شما در مقابل بیماری های جنسی مانند اچ ای وی محافظت نمیشید و در صورتیکه رابطه جنسی خارج از خانواده داشته باشید باید حتما از کاندوم برای مقابله با بیماری های جنسی استفاده کنید .

 

 

خرید کاندوم

ALIEN-Spiral کاندوم فضایی چرخشی

KAPOOT-7 HOT TIMEتاخیری+افزایش میل جنسی بانوان+تنگ کننده +افزایش نعوظ

NACH Kodex-Double Delay دو برابر تاخیر فیزیکی و گیاهی

NACH K – Black کاندوم تاخیری قهوه مشکی رنگ افزایش میل جنسی

Xdream-Turbo+ Exiting Gel کاندوم ۷ کاره توربو با ژل تحریک کننده

بسیار نازک

ژل مشکی افزایش دهنده حجم و طول

XDREAM – VARIOUS چهار کاندوم متنوع در یک کاندوم

NACH KODEX-ZERO-FUNGLESS فوق العاده نازک

XDREAM-CLASSIC کاندوم کلاسیک ساده چرب

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد