کاندوم-بسیار-نازک-علفی-
کاندوم-بسیار-نازک-علفی-

ساخت کاندوم جدید بسیار نازک از جنس علف !!

 

دانشمند ایرانی محقق پروژه ی کاندوم بسیار نازک در استرالیا

ساخت کاندوم جدید بسیار نازک از جنس علف برای اولین بار

کاندوم علفی به نازکی موی انسان و به محکمی لاتکس

کاندوم بسیار نازک از جنس علف، انقلابی در نسل جدید کاندومها

 

 

 

محققان در حال تست و ازمایش ماده ای ساخته شده از nanocellulose هستند که از ترکیب نوعی علف بدست میاید و می تواند برای ساخت نسل جدید کاندومها استفاده شود .

بنابر گفته محققان دانشگاه Queensland استرالیا ، با وجود تلاش های بی وقفه برای ایجاده ماده ی جدید برای استفاده در کاندوم ها ، ساختار کاندوم ها در چند دهه ی اخیر تغییر چندانی نکرده و پیشرفت خاصی حاصل نشده .

اما هم اکنون دانشمندان استرالیایی ماده جدیدی کشف کرده اند که از گیاهان وحشی موجود در طبیعت استخراج میشود و می تواند با اضافه شدن به لاتکسه کاندوم های معمولی ، بطور قابل ملاحظه ای آنها را نازک تر کند تا جایی که فرد حتی پوشیدن آن را احساس نکند و در عین حال مانند کاندوم های معمولی مقاوم باشد .

ماده جدید ساخته شده از علف ، spinifex نام دارد که در تپه های شنی سواحل غربی استرالیا ، افریقا ،آسیا و خوشبختانه خاورمیانه پیدا میشود .

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

 فروشگاه محصولات جنسی و لوازم زناشویی آنتی اچ آی وی

عکس-کاندوم-جدید-بسیار-نازک

عکس-کاندوم-جدید-بسیار-نازک

این گیاهان بصورت سنتی توسط ساکنان بومی استرالیا بخاطر خاصیت چسبندگی آن به عنوان چسب استفاده میشده اما محققان بتازگی کشف کرده اند که چگونه می توان ماده چسبناک داخل این گیاه را فراوری کنند تا برای ساخت کاندوم استفاده کنند .

آنها متوجه شدند اگراین گیاه را خرد کنند و با ماده ی sodium hydroxide     ترکیب کنند ، ماده خمیری شکل حاصل میشود که در صورتیکه تحت فشار بالا قرار بگیرد ، مواد زائد آن جدا شده و ماده چسبنده و محکم و خالصی از آن استخراج می شود که براحتی میتواند با هر ماده دیگری مانند لاتکس کاندوم ترکیب بشود . همانطور که میدانید لاتکس مهم ترین ماده قابل استفاده برای ساخت کاندوم های امروزی میباشد.

مدل-جدید-کاندوم-فروشگاه-اینترنتی-condom

اخیرا محققان ماده بدست آمده را با لاتکس ترکیب کردند و به کاندوم بسیار نازک به ذخامت فقط ۴۵ میکرون دست پیدا کردند .

توجه داشته باشید که کاندومی به نازک ۴۵ میکرون ، ذخامتی فقط به اندازه موی انسان دارد .

دانشمندان متوجه شدند که با وجود اینه این کاندوم بسیار نازک بوده اما از نظر عملکرد حتی از کاندوم های معمولی نیز محکمتر و مقاوم تر هستند چراکه می توانند فشار بیشتری را تحمل کنند و بدون پارگی قدرت کشش بیشتری داشته باشند .

محققان امیدوار هستند که بزودی نسل جدید کاندوم های نازک وارد بازار بشوند که حداقل ۳۰ درصد نازک تر از مدل های قبلی هستند و همزمان مقاومت بالاتری دارند .

 

خرید انواع کاندوم اینترنتی

 

علاوه بر ساخت کاندوم های نازک می توان با استفاده از این ماده دستکش های جراحی نازکی ساخت که حس لامسه ی پزشک در حین جراحی را کاهش نمی دهند .

عکس-کاندوم-بسیار-نازک-فروشگاه-کاندوم-

عکس-کاندوم-بسیار-نازک-از جنس علف

انقلابی در صنعت کاندوم با ورود کاندوم های Spinifex

سالیان سال است که دانشمندان در حال پیدا کردن ماده ای جدید برای جایگزین کردن لاتکس در کاندوم هستند که با نازک کردن کاندوم علاوه بر اینکه فرد را در مقابل بیماری های جنسی و بارداری ناخواسته محافظت می کنند ، از احساس فرد در هنگام رابطه ی جنسی کم نکنند تا افراد بیشتری مایل با استفاده از کاندوم بشوند .

در همین راستا کاندومهای آزمایشی از ژل ، نانوفاریک ها و حتی باکتری ساخته شده اند ولی هیچ کدام به مرحله ازمایش در نیامده اند که مشخص شود چه واکنشی در تماس با اسپرم ، محیط واژن و یا ژل های لوبریکانت خواهند داشت .

اگر ازمایشات نهایی کاندوم Spinifex بخوبی سپری شوند ، می توان امیدوار بود که جایگزین مناسبی برای کاندوم های لاتکس روانه ی بازار می شود که فرد از پوشیدن آن علاوه بر احساس امنیت و محافظت ، لذت بیشتری را نیز تجربه می کند.

مزیت دیگر این کاندوم شباهت آن به کاندوم های لاتکس است که باعث میشود فرد ترس از یک ماده جدید و ناشناخته را نداشته باشد و با میل بیشتری از نازک بودن آن استقبال کند .

همانطور که در تصویر میبنید ، محقق ایرانی خانم دکتر نسرین امیرعلیان ، یکی از محققان دانشگاه کویزلند استرالیا می باشد که در حال پژوهش و مطالعه بیشتر بر روی این کاندوم است .

درصورتیکه مدل نهایی این کاندوم تجاری سازی شود ، شاهد افزایش مصرف کاندوم و کاهش نفوذ ایدز در کشور های جهان سومی مانند افریقا خواهیم بود . متاسفانه در کشور ما نیز به علت پایین بودن آموزش های مرتبط نرخ رشد ایدز بالا بوده و درصد اندکی از افراد تحصیل کرده و یا با فرهنگ بالای جامعه از کاندوم برای ایمنی بیشتر استفاده میکنند .

 

 

 

تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت پول از سوی فروشگاه لوازم زناشویی AntiHiv.ir

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

 

خانم ها حتما از کاندوم برای حفاظت در مقابل ایدز استفاده کنند

ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده

  شیوع ایدز در بین زنان ایرانی بخاطر رابطه ی جنسی بدون کاندوم

 

 

معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

آیا دردسر های استفاده نکردن از کاندوم را می دانید ؟

ژل های لوبریکانت از چه چیزی ساخته شده اند ؟!

راهنمای خانم هایی که از خرید کاندوم خجالت

 شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو

 معرفی مدل های مختلف اسپری تاخیری Emotion  ایموشن

 تاخیر در انزال با روش استارت و استوب

 چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

کاندوم فضایی

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد