استفاده از کاندوم با وجود مشکل عدم نعوظ خوبه ؟ شل شدن آلت تناسلی مرد با استفاده کاندم و نحوه بر طرف کردن آن رابطه جنسی محافظت شده کاندوم مشکل اختلال نعوظ
آیا کسانی که مشکل نعوظ دارند میتونند از کاندوم استفاده کنند ؟

استفاده از کاندوم با وجود مشکل عدم نعوظ

 رابطه جنسی محافظت شده با وجود مشکل نعوظ

استفاده از کاندوم با وجود مشکل عدم نعوظ

آیا کسانی که مشکل نعوظ دارند میتونند از کاندوم استفاده کنند ؟

چگونه میتوان مشکل نعوظ در هنگام استفاده از کاندوم را حل کرد ؟

 

حتی زمانی که اختلال نعوظ دارید میتونید رابطه جنسی محافظت شده ای داشته باشید . در این مقاله روش های کاهش استرس در زمان داشتن رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم رو برای شما ذکر خواهیم کرد . در صورتیکه با مشکل نعوظ مواجه هستید ٬ داشتن رابطه جنسی محافظت شده ممکنه آخرین چیزی باشه که به ذهنتون میرسد . شما میتونید مشکل نعوظتان را تا حدودی با داشتن رابطه صمیمی با همسر و تحریک شدن جنسی حل کنید . ممکنه تصور کنید که صرف کردن زمان برای پوشیدن کاندوم میتونه احساس و تحریک جنسی شما رو از بین ببرد و باعث شود تا نعوظ خود را از دست دهید و یا احساس شما رو کاهش دهد و باعث اختلال نعوظ شما شود . برای برخی مرد ها اضطرابی که در زمان فکر کردن به رابطه جنسی محافظت شده و یا پوشیدن کاندوم در زمان نعوظ وجود داره میتونه علت اصلی بوجود اومدن مشکل نعوظ شود .
در هر صورت ٬ مهم است که شما رابطه جنسی محافظت شده ای برای سلامت عمومی و تندرستی بدنتون داشته باشید .

  • داشتن رابطه جنسی محافظت شده

اختلال نعوظ خصوصأ در میان افراد میان سال شایع تر است . و بیشتر افراد تصور میکنند که جلوگیری از بیماری جنسی فقط مشکل زوجین جوان است . اما داشتن رابطه جنسی محافظت شده هنوز مسئله مهم مردانی است که مشکل نعوظ دارند . حقیقت اینه که افراد تو هر سنی میتونند به بیماری های جنسی مانند : تبخال های ناحیه تناسلی ٬ کلیمیدیا ٬ سوزاک ٬ زگیل های ناحیه تناسلی ٬ هپاتیت B و از همه مهم تر و خطرناک تر ایدز مبتلا شوند . برخی پزشکان معتقد هستند مرد هایی که برای اختلال نعوظ شان دارو مصرف میکنند احتمال اینکه نسبت به دیگر مردان به بیماری ها و عفونت های جنسی مبتلا شوند بیشتر است .
بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های جنسی استفاده از کاندوم همیشه و در تمام رابطه های جنسی است . برای پوشیدن کاندوم باید نعوظ کامل داشته باشید ٬ بنابراین مهم است کاندوم رو از قبل در دسترس قرار داده باشید تا از صرف وقت ٬ از بین بردن تحریک جنسی و از بین بردن نعوظ برای پیدا کردن آن جلوگیری کنید .

مرتبط :

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

KAPOOT-7 HOT TIMEتاخیری+افزایش میل جنسی بانوان+تنگ کننده +افزایش نعوظ

 KAPOOT – ۳۶۰ THIN کاندوم بسیار نازک ۳۶۰ درجه

 

توصیه برای پوشیدن کاندوم بدون معطلی :

  • کاندوم رو دم دست قرار دهید

زمانی که شروع به برقراری رابطه جنسی با همسرتون میکنید ٬ مهم است که کاندوم رو از قبل در دسترس قرار داده باشید تا بلافاصله پس از نعوظ بتونید ازش استفاده کنید و زمانی رو برای پیدا کردن کاندوم صرف نکنید تا نعوظتان از بین نرود .

  • روش استفاده از کاندوم رو آموزش ببینید

اگر اطلاعی از چگونگی استفاده از کاندوم ندارید ٬ قبل از استفاده حتمأ روش استفاده از آن را یاد بگیرید . اینکه برای استفاده از کاندوم باید هوای داخل کاندوم رو خارج کنید ٬ کاندوم را روی آلتی که نعوظ نشده است قرار ندهید و حتمأ در زمان باز کردن آن دقت کنید که صدمه ای به کاندوم وارد نشود .حتمأ باید فضایی در نوک کاندوم برای ریختن مایع منی قرار دهید .

مرتبط :

تاثیر کاندوم خاردار بر رضایت جنسی زن و شوهر + عکس

کاندوم فضایی طوقی افزایش حجم +تحریک بیشتر

 

  • سعی کنید تحریک جنسی خود را از بین نبرید

زمانی که شما کاندوم رو از بستش باز میکنید سعی کنید حس و میل جنسی خودتون رو از بین نبرید و روی تحریک جنسی خود تمرکز کنید نه روی استفاده از کاندوم تا به حفظ نعوظتان کمک کرده باشید .
انواع مختلف و متفاوت کاندوم رو استفاده کنید
اگر احساسی که در زمان استفاده از کاندوم دارید مهم ترین مسئله شما است ٬ انواع مختلف کاندوم رو انتخاب کنید تا مناسب ترین نوعی رو که باعث افزایش رضایت جنسی شما و همسرتون میشود را انتخاب کنید . به عنوان مثال کاندوم فوق العاده حساس رو امتحان کنید که برای افزایش تحریک جنسی زوجین در زمان برقراری رابطه جنسی طراحی شده است . و یا کاندوم های فوق العاده نازک و یا فضایی را .
در صورتیکه استفاده از کاندوم و استرس رابطه جنسی محافظت شده باعث بوجود اومدن مشکلاتی برای نعوظ شما شده است حتمأ با پزشک در میان بگذارید . در بعضی مواقع مراجعه به سکس تراپ میتونه به کاهش استرس شما کمک کند و همچنین سکس تراپ تکنیک هایی را به شما آموزش خواهد داد که میتونه نعوظ شما رو حفظ کند .

ترجمه و منبع

((فروشگاه  آنتی اچ آی وی))

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

condom KAPOOT-3D SENSE افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی

 خرید انواع کاندوم

علائم مراحل مختلف بیماری ایدز در مردان چیست ؟

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

کاندوم ناچ کدکس سایز بزرگ در فروشگاه محصولات زناشویی ANTI HIV

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد