چرا مبتلایان به ویروس ایدز بیماری خود را انکار میکنند ؟علائم ایدز اچ ای وی ویروس ایدز کاندوم عفونت های جنسی بیماری های جنسی رابطه ی جنسی
چرا مبتلایان ایدز با وجود داشتن رابطه جنسی محافظت نشده بیماریشون رو باور ندارند ؟

چرا مبتلایان به ویروس ایدز بیماری خود را انکار میکنند !

 جلوگیری از انتقال ویروس ایدز با داشتن رابطه جنسی محافظت شده

چرا مبتلایان به ویروس ایدز بیماری خود را انکار میکنند !

علت اینکه زوجین از استفاده از کاندوم خودداری میکنند چیست ؟

 

نیمی از بریتانیایی ها با وجود استفاده نکردن از کاندوم باور نمیکنند که ایدز گرفته اند
آمار و ارقام جدید و وحشتناک نشان میدهد که تقریبأ نیمی از بریتانیایی ها باور ندارند که به ایدز مبتلا شده اند ٬ حتی با وجود داشتن رابطه جنسی محافظت نشده و بدون کاندوم بیماریشون رو باور نمیکنند . زمانی که جوانان مان از واقعیت تلخ ابتلا به عفونت های جنسی خطرناک مطلع میشن واقعأ باورش براشون سخته و بیشتر خشمگین میشن .
در تحقیق جدید ٬ مشخص شده است که حدود ۴۰ درصد جوانان بریتانیایی بین ۱۶ تا ۲۴ سال بیان کرده اند که رابطه جنسی بدون کاندوم با بیش از یک نفر داشته اند . نگران کننده تر اینکه ۴۸ درصد افراد شرکت کننده در این پژوهش باور دارند که ابتلا به HIV چیزی نیست که بتونه تو رابطه اونها اتفاق بیوفته و اطمینان دارند که به ایدز مبتلا نخواهند شد . موسسه خیریه بین المللی ایدز در انگلستان نشان میدهد که در پایان سال ۲۰۱۲ ٬ ۲۷۷۹۸ نفر در انگلستان به ایدز مبتلا شده اند و ۲۱۱۱۷ نفر مبتلایان جان خود را از دست داده اند .
با نگاهی به تفکر و بینش جوانان بریتانیایی متوجه میشیم که علت عدم استفاده اونها از کاندوم عدم اعتماد بنفس آن هاست . با مصاحبه از زنان شرکت کننده در این تحقیق به این نتیجه رسیدیم که در حالیکه آن ها میدونند که همیشه باید به استفاده از کاندوم اصرار داشته باشند اما واقعیت اینه که اونها نگران این هستند که استفاده از کاندوم رضایت و میل جنسی شون رو از بین ببرد .
علتش هم میتونه ترس از طرد شدن توسط شریک جنسی شون و یا اینکه زمانی که آنها اصرار به استفاده از کاندوم دارند شریک جنسی شون دقیقأ چی فکر میکنند . ۷۹ درصد مردان جوان میگویند زمانی که شریک جنسی آنها به استفاده از کاندوم اصرار میکند اون ها بیشتر شک میکنند و تو تردید میمونند .

 

 جلوگیری از انتقال ویروس ایدز با داشتن رابطه جنسی محافظت شده

 مرتبط :

کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز | کدوم بهتره ؟

condom KAPOOT-3D SENSE افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی

KAPOOT-7 COOL TIME محرک+تاخیری + تنگ +خنک کننده+افزایش نعوظ و میل جنسی
مارک پیرسون ٬ مدیر شرکت برند Durex میگوید که رابطه محافظت شده دقیقا باید وظیفه هر دو نفری که باهم رابطه برقرار میکند باشد اما آنچه با انجام این تحقیق متوجه شدیم این است که زنان بیشتر مراقب هستند و برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های جنسی اصرار به استفاده از کاندوم دارند . زنان جوان میگویند که در حالیکه میدونند که باید همیشه و در هر رابطه جنسی باید به استفاده از کاندوم اصرار کنند اما واقعیت اینه که اغلب زمانی که تصمیم به برقراری رابطه جنسی میگیرند به دلایل مختلفی از کاندوم استفاده نمیکنند . یکی از دلایل مشترکی که ما شنیدیم اینه که اونها نگران این موضوع هستند که اگه به استفاده از کاندوم اصرار داشته باشند میل جنسی شون رو از بین میبرند و یا شریک جنسی شون از برقراری رابطه جنسی با اونها خودداری میکنه . وی اضافه کرد که این ترس از طرد شدن و یا از بین رفتن حس جنسی مانعی برای اغلب زنان جوان است اما در این تحقیق پی بردیم که اصلأ چنین چیزی صحت ندارد . در حقیقت خلاف این حقیقت دارد .

مرتبط :

تاثیر کاندوم خاردار بر رضایت جنسی زن و شوهر + عکس

KAPOOT-7 HOT TIMEتاخیری+افزایش میل جنسی بانوان+تنگ کننده +افزایش نعوظ

 KAPOOT – ۳۶۰ THIN کاندوم بسیار نازک ۳۶۰ درجه

 

متاسفاده برقراری رابطه های جنسی و بی بندو باری جنسی در اغلب کشور های غیر مسلمان بسیار شایع شده است و با داشتن رابطه های جنسی خارج از چارچوب و بی قید و شرط آمار مبتلایان به بیماری ایدز بسیار افزایش یافته است و اغلب کسانی که رابطه های جنسی خارج از چارچوب دارند توجهی به استفاده از کاندوم و پیشگیری از انتقال بیماری ایدز و دیگر بیماری های جنسی خطرناک نمیکنند . اگر در تمام کشور ها زوجین به استفاده از کاندوم اصرار داشته باشند تا حدود بسیاری میتوان از انتقال ایدز و بیماری های جنسی خطرناک جلوگیری کرد . به امید روزی که ایدز به کلی در جهان ریشه کن شود .

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

source :express.co

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

ژل لیدی درمان سرد مزاجی و افزایش میل جنسی بانوان

کاندوم فضایی طوقی افزایش حجم +تحریک بیشتر

افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

اختراع قرص ترووادا برای پیشگیری از انتقال ویروس بیماری ایدز

خرید کاندوم اینترنتی تاخیری خاردار با انواع مختلف در فروشگاه آنتی اچ آی وی

 آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد