آیا با داشتن عفونت قارچی برقراری رابطه جنسی بی خطره عفونت قارچی بیماری های جنسی خارش واژن ویروس ایدز رابطه ی جنسی رابطه جنسی محافظت شده ترشح واژن
آیا با داشتن عفونت قارچی برقراری رابطه جنسی بی خطره ؟

برقراری رابطه جنسی با وجود عفونت قارچی پنهان ، چه خطراتی داره ؟

علایم عفونت های قارچی زنان

آیا با داشتن عفونت قارچی برقراری رابطه جنسی بی خطره ؟

برقراری رابطه جنسی با وجود عفونت قارچی پنهان ، چه خطراتی داره ؟

چرا استفاده از کاندوم در رابطه جنسی بسیار اهمیت دارد ؟

عفونت قارچی میتونه احتمال ابتلا به بیماری های جنسی رو افزایش دهد و ممکنه برای همسرتون نیز خطراتی به همراه داشته باشد .عفونت قارچی به عنوان بیماری جنسی به حساب نمیآید، اگرچه علائم یکسانی مانند خارش واژن ٬ سوزش شدید ٬ درد و ترشح دارند .
باتوجه به شیوع بیماری های جنسی و عفونت های قارچی برای یک زن غیر معقول نیست که تصور کند که آیا عفونت قارچی ممکنه احتمال ابتلا به بیماری های عفونی دیگر رو افزایش دهد . عفونت های قارچی با گسترش بیماری جنسی در ارتباط نیست . در اصل عفونت های قارچی احتمال ابتلا به بیماری های جنسی رو افزایش نمیدهند . به هرحال اگه زخمی در فرج زن وجود داشته باشد میتونه احتمال ابتلا به عفونت جنسی و یا بیماری جنسی رو افزایش دهد . با خاراندن واژن ممکنه سهوأ زخم های میکروسکوپی در پوست ایجاد کنید که اجازه میدهد باکتری ها و یا ویروس هایی که باعث بیماری های جنسی شده اند به آسانی وارد بدن شوند .

 

آیا با داشتن عفونت قارچی برقراری رابطه جنسی بی خطره عفونت قارچی بیماری های جنسی خارش واژن ویروس ایدز رابطه ی جنسی رابطه جنسی محافظت شده ترشح واژن

چرا استفاده از کاندوم در رابطه جنسی بسیار اهمیت دارد ؟

آیا با داشتن عفونت قارچی برقراری رابطه جنسی بی خطره ؟

مرتبط :

 آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

پاره شدن کاندوم و ترس از ابتلا به ایدز و بیماری های جنسی

 KAPOOT – ۳۶۰ THIN کاندوم بسیار نازک ۳۶۰ درجه

 

  • HIV و عفونت های قارچی

یکی از نگرانی بسیار مهم درباره ی ایدز اینه که ویروس ایدز اغلب از طریق فعالیت جنسی منتشر میشود . ویروس و یا عفونت ایدز همچنین میتونه از طریق تماس مستقیم ترشحات بدن با زخم و یا جراحت باز در پوست منتقل شود . مطالعه ای بر روی زنانی که به دلیل ابتلای همسرشون به بیماری ایدز در معرض ابتلا بودند، انجام شد . محققان پی بردند که زنانی که با ویروس ایدز در تماس هستند احتمال ابتلای آن ها به عفونت های قارچی بیشتر است . محققان به این نتیجه رسیدند که زنانی که رابطه جنسی پر خطری با همسرشون دارند باید یاد بگیرند که برای کاهش احتمال ابتلا به عفونت ایدز چگونه از ابتلا به عفونت های قارچی جلوگیری کنند و در صورت ابتلا چگونه برای درمان اقدام کنند . به این دلیل که عفونت های قارچی میتونند باعث تحریک واژن شوند، بهترین روش برای جلوگیری از انتقال عفونت قارچی و یا ایدز ، استفاده از کاندوم است . البته حتی اگر عفونت قارچی و یا بیماری جنسی ندارید استفاده از کاندوم در رابطه جنسی بسیار ضروری است .

 

مرتبط :

تاثیر کاندوم خاردار بر رضایت جنسی زن و شوهر + عکس

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

مقایسه ی ژل لوبریکانت روان کننده سیمپلکس و ایموشن

 

حتی اگر شما و همسرتون مبتلا به هیچ عفونت و یا بیماری جنسی نباشید هیچ دلیل پزشکی وجود ندارد که رابطه جنسی محافظت شده رو انتخاب نکنید . به یاد داشته باشید که خارش و سوزش واژن که با عفونت قارچی در ارتباط است ممکنه باعث دردناک شدن رابطه جنسی شود .
در صورتیکه برای درمان عفونت واژن از پماد واژینالی استفاده میکنید ٬ بهتره که تا کامل شدن مدت زمان درمان از رابطه واژینالی خودداری کنید زیرا برقراری رابطه جنسی میتونه پماد واژینال رو از واژن خارج کند و یا برخی پماد ها ممکنه باعث بوجود اومدن خارش آلت جنسی مرد شوند .
گرچه مردان معمولأ ترشح آلتی ندارند ٬ تقریبأ ۱۵ درصد آن ها ممکنه عفونت قارچی رو از همسرشون بگیرند و ممکنه خارش و یا جوش روی آلتشون در نتیجه داشتن رابطه محافظت جنسی نشده بوجود بیاید . در صورتیکه همسرتون ( زن یا شوهر ) علائمی از عفونت قارچی مانند خارش ٬ سوزش ٬ قرمزی و یا ترشحی داشت ٬ باید برای تشخیص و درمان نوع عفونتش به پزشک مراجعه کند . اگرچه عفونت های قارچی چندان خطرناک نیستند اما میتونند باعث بوجود اومدن ناراحتی هایی مانند خارش و یا سوزش شدید واژن شوند . بنابراین بهترین کار داشتن رابطه جنسی محافظت شده است . استفاده از کاندوم برای جلوگیری از عفونت های قارچی و جنسی بسیار موثر است البته به شرط استفاده درست .

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

source :everydayhealth

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟

NACH Kodex-Double Delay دو برابر تاخیر فیزیکی و گیاهی

 Xdream-Turbo+ Exiting Gel کاندوم ۷ کاره توربو با ژل تحریک کننده 

NACH KODEX-ZERO-FUNGLESS فوق العاده نازک

 XDREAM-CLASSIC کاندوم کلاسیک ساده چرب

  KAPOOT-LARGO بزرگ کننده

condom KAPOOT-3D SENSE افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد