ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز
ژل-درون-واژنی-برای-مقابله-با-انتقال-ویروس-ایدز-در-رابطه-ی-جنسی

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

جلوگیری از انتقال بیماری ایدز با ژل درون واژنی

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

کشف راه جدید برای مبارزه با ویروس HIV

باستفاده از یک ژل درون واژنی جدید ، در زنانی که با مرد های ناقل ویروس HIV نزدیکی جنسی محافظت نشده داشته باشند امکان محافظت و جلوگیری از انتقال ویروس ایدز به وجود می آید .

این ژل درون واژنی جدید امکان محافظت از زنان در مقابل ویروس HIV را حتی اگر چند ساعت بعد از نزدیکی جنسی استفاده شود، ایجاد می کند .

این ژل ضد میکروبی ، ۵ تا از ۶ میمون آزمایشگاهی را که ۳ ساعت بعد از قرار گرفتن در معرض ویروس ایدز از آن استفاده کردند در مقابل انتقال ویروس به بدنشان محافظت کرد .

همچنین در هنگام مصرف نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس ، ۲ تا از ۳ میمون مورد آزمایش از انتقال ویرویس در امان ماندند.

بیشتر : خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

چنین ژلی برای محافظت زنان در جلوگیری از ابتلا به بیماری ایدز بسیار مفید است چرا که در صورت مصرف قبل یا بعد از یک رابطه ی جنسی پر خطر ( بدون کاندوم ) می تواند از انتقال ویروس ایدز جلوگیری کند .

اگر شما مجبور به برقراری یک رابطه جنسی ناگهانی و پر خطر شدید ، به احتمال زیاد تمایلی به استفاده از این ژل در هنگام نزدیکی جنسی نخواهید داشت . در این صورت می توانید بعد از پایان رابطه از این ژل برای محافظت در مقابل ابتلا به ایدز استفاده کنید .

البته نباید به این زودی انتظار ورود این محصول به بازار ایران را داشت چرا که هنوز نتایج آزمایش های انسانی این محصول مشخص نیست و در بعضی موارد نتایج آزمایشات انسانی با نتایج آزمایشات بر روی حیوانات یکسان نیست .

از طرف دیگه بعد از ورود این محصول به بازار امریکا ، مدت زیادی طول میکشه تا این محصول جواز ورود به بازار ایران را بدست بیاورد !!

بنابر این حداقل تا چند سال آینده نباید انتظار ورود این محصول رو به بازار داشته باشید .

بیشترفروشگاه انواع کاندوم موجود در بازار ایران

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

ژل-درون-واژنی-برای-جلوگیری-از-انتقال-بیماری-ایدز

این ژل درون واژنی حاوی یک درصد محلول دارویی anti-HIV به نام raltegravir می باشد که قدرت ویروس ایدز برای ترکیب DNA خود با DNA میمون مورد آزمایش را می گیرد .

ترکیب DNA یک مرحله ی بسیار مهم در سرایت HIV به بدن می باشد که معمولا بیش از ۶ ساعت بعد از انتقال ویروس به بدن فرد جدید صورت می گیرد .

برای همین این چند ساعت پنجره ای کوچک رو برای محافظت در مقابل ابتلا به بیماری ایدز باز می کند .

هنگامی که این ژل ضد ویروس ایدز مصرف شده باشد ،ویروس ایدز نمی تواند DNA خود را به سلول های جدید انتقال بدهد و بدین ترتیب بعد از مدتی DNA قدرت و کیفیت خود را از دست می دهد و به سلول ها سرایت نمی کند .

پژوهشگران در ابتدا برای مشخص کردن میزان اثر بخشی این ژل در صورت استفاده قبل از تماس با فرد ناقل ویروس ایدز ، این ژل anti-hiv را بر روی ۳ میمون که هفته ای ۲ بار  و به مدت ۷ هفته در معرض ابتلا به ایدز قرار داشتند امتحان کردند .

در پایان این مدت ۲ تا از ۳ میمون در سلامت کامل و بدون ابتلا به بیماری ایدز تشخیص داده شدند . در حالیکه بدون استفاده از این ژل فقط یک میمون از ۱۰ میمون مورد آزمایش جان سالم بدر برد.

در مرحله بعدی پژوهشگران میزان اثر بخشی در صورت استفاده بعد از تماس با فرد ناقل ویروس را آزمایش کردند.

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

حمله-به-سلول-های-بدن-برای-انتقال-ویروس–hiv

برای اینکار ۶ میمون را هفته ی ۲ بار به مدت ۱۰ هفته در معرض ابتلا به ایدز قرار دادند . با استعمال این ژل ۳ ساعت بعد از تماس با فرد ناقل ویروس ، ۵ تا از ۶ میمون مورد آزمایش از ابتلا به بیماری ایدز در امان ماندند در حالیکه تمام میمون هایی که از این ژل استفاده نکرده بودند به بیماری ایدز مبتلا شدند .

چنین ژلی به محض اینکه مراحل پایانی تست انسانی رو بخوبی انجام دهد ، بلافاصله وارد بازار امریکا شده و همچون سایر وسایل جلوگیری از بارداری مورد استقبال قرار می گیرد .

این محصول می تواند در کنار سایر محصولات زناشویی در هر فروشگاهی قابل تهیه باشد و جان جوانان بسیاری را از ابتلا به ایدز نجات دهد .

بیشتر : شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

در کشورهای پیشرفته مدت هاست که انتقال ویرویس ایدز بیشتر از طریق رابطه جنسی پر خطر ( بدون استفاده از کاندوم ) صورت می گیرد. در کشور ما نیز روند انتقال ویروس HIV از طریق سرنگ در حال کاهش و تعداد افراد ناقل این ویروس که از طریق رابطه ی جنسی پر خطر بیمار شده اند رو به افزایش است .

متاسفانه بسیاری از جوانان با این طرز فکر که استفاده از کاندوم مقداری از لذت جنسی را کاهش می دهد و با یکبار نزدیکی جنسی امکان انتقال بیماری ایدز وجود ندارد ، آلوده به ویروس HIV شده اند !!

 

کاندوم-تنها-راه-جلوگیری-از-ابتلا-به-بیماری-ایدز  hiv

کاندوم-تنها-راه-جلوگیری-از-ابتلا-به-بیماری-ایدز

همان طور که می دانید هر رابطه ی جنسی بدون استفاده از کاندوم خطر ابتلا به بیماری ایدز را بسیار افزایش می دهد و لذا در حال حاضر بهترین راه جلوگیری از انتقال بیماری HIV استفاده از کاندوم می باشد. .

Source : HealthDay News

تهیه و ترجمه :AntiHiv.ir

منبع: فروشگاه محصولات زناشویی AntiHiv.ir

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

 بیشتر :

فروشگاه لوازم زناشویی در مترو !!!

چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

4 دیدگاه

 1. 1.آیا با ترشع بزاق دهان نیز این بیماری انتقال پیدا میکند .
  2.اگر پدری دارای این ویروس باشد وانرا به همسر خود انتثال دهد و همسر باردار شود بچه انها نیز ایدز خواهد داشت.
  3.ایا کسی که رفتار پرخطر نداشته باشد امکان دارد که از کثیف بودن دستگاه تناسل و یا عوامل دیگر ایدز بگیرد.
  ممنون از سایت خوبتون.

  • admin

   1.امکانش وجود داره ولی خیلی خیلی کمه .
   2.بله فرزند نیز به ویروس ایدز آلوده میشه .
   3.خیر . امکان انتقال از طریق سرنگ یا تیغ الوده وجود داره .

 2. سلام اگه مطمئن باشیم که زن و شوهر سالم هستند و ایدز ندارند باز هم امکان این هست که یکی از دو طرف با نزدیکی مبتلا به ایدز بشوند با خیر؟
  آیا با نزدیکی از پشت نیز ممکن است یکی از دو طرف به ایدز مبتلا شود؟
  خواهشا سریع جواب دهید.

  • admin

   سلام . از نظر ظاهری نمی توان تشخیص داد که شخصی به ایدز مبتلا شده یا نه . ممکنه شخصه به ایدز مبتلا شده باشه و تا چند سال حتی خودش هم ندونه . تنها راه فهمیدن اینکه کسی سالم است آزمایش خون است .
   اگر زن و شوهر بعد از آزمایش سالم باشند ، بعد از رابطه با هم به ایدز مبتلا نمی شوند .
   در نزدیکی از پشت که عمل مکروهی است و توصیه نمی شود ، خطر ابتلا به ایدز بیشتر است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد