چرا برخی افراد بیماری عفونی و جنسی شون رو از همسرشون پنهان میکنند بیماری جنسی بیماری عفونی سلامت جنسی رابطه ی جنسی رابطه جنسی محافظت شده انتقال بیماری جنسی
چرا برخی افراد بیماری عفونی و جنسی شون رو از همسرشون پنهان میکنند!

اکثر افراد بیماری های جنسی خود را پنهان میکنند !

حتی زن و شوهر ها بیماری های جنسی مسری خود را پنهان میکنند !!!

اکثر افراد بیماری های جنسی خود را پنهان میکنند !

چگونه میتونیم از انتقال بیماری عفونی به همسرمون جلوگیری کنیم ؟

 

بیشتر افراد ابتلایشان به بیماری های عفونی رو از همسرشان پنهان میکنند  . تحقیق اخیر بریتانیایی نگرش نگران کننده ای درباره ی سلامت جنسی زوجین نشان داد . در اصل واکنش به بیماری های عفونی و جنسی زوجین نسبت به هم یکسان نیست و برخی افراد نسبت به ابتلای همسرشون به بیماری جنسی و یا عفونی واکنش بسیلر بدی نشان میدهند که ترس از واکنش همسر ممکنه یکی از علت های مخفی کردن بیماری های جنسی و عفونی زنان از همسرشان باشد . تحقیق از دارو خانه ای نشان داد که ۲۵۲۱ مصرف کننده دارو ۱۸ تا ۴۵ سال از دارو های بهبود سلامت جنسی استفاده میکنند . ولی اغلب مبتلایان به بیماری های جنسی ٬ بیماری شان را از همسرشان پنهان میکنند . حتی باورش هم سخته که مبتلایان حتی از همسرشون هم بیماری شون رو پنهان میکنند . درسته که واکنش افراد به بیماری های جنسی و عفونی چندان مطلوب نیست ولی این درست نیست که نسبت به ابتلایتان به بیماری های جنسی یا عفونی توجهی نداشته باشید و از همسرتون پنهان کنید . و بیماری تون رو پشت گوش بندازید و برای درمان آن اقدامی نکنید و یا حتی از انتقال آن به همسرتون نیز جلوگیری نکنید . زیرا ممکنه سلامت همسرتون رو نیز به خطر بیندازید .

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

چگونه میتونیم از انتقال بیماری عفونی به همسرمون جلوگیری کنیم ؟

مرتبط :

 آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

خرید کاندوم اینترنتی تاخیری خاردار با انواع مختلف در فروشگاه آنتی اچ آی وی

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

 

اگر حس میکنید همسرتون مدتی است که مبتلا به بیماری و یا عفونت جنسی است از او بخواهید تا برای اطمینان از سلامت جنسیش به پزشک مراجعه کند. اینکه بیشتر افراد بیماری جنسی شون رو از همسرشون پنهان میکنند علتش فقط اینه که یکم میترسند نه اینکه تصمیم به دروغ گفتن به همسرشون رو دارند . مهمه که به سلامت جنسی خودتون و همسرتون اهمیت دهید و رابطه جنسی محافظت شده ای داشته باشید .در حقیقت مطالعه ها نشان میدهند که با داشتن رابطه محافظت شده با کاندوم تا حد زیادی میشه از ابتلایتان به بیماری های جنسی و عفونی جلوگیری کنید . طبق آمار یکی از هر چهار زن از ابتلایشان به بیماری های عفونی به همسرشون حرفی نمیزنند و برخی از آنها حتی به همسرشون دروغ میگویند . برخی از آنها با وجود اطلاع از ابتلایشان به بیماری های عفونی باز هم از کاندوم در رابطه جنسیشون استفاده نمیکنند .کسانی که به بیماری های عفونی مبتلا هستند باید احتیاط کنند و از انتقال آن به همسرشون جلوگیری کنند . دونستن اینکه به بیماری که از طریق رابطه جنسی به همسرتون منتقل میشه مبتلا هستید و هنور از رابطه محافظت شده استفاده نمیکنید اشتباه بزرگی است .برخی زنان از گفتن اینکه مبتلا به بیماری عفونی و یا جنسی شده اند خجالت میکشند و دلیل مخفی کردن آن از همسرشون رو خجالت کشیدن میدونند ‌ .

حتی اگر هیچ یک از زوجین مبتلا به بیماری جنسی و یا عفونی نیستند باز هم باید از کاندوم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های جنسی و عفونی و حتی بارداری ناخواسته استفاده کنند تا از سلامت جنسی یکدیگر اطمینان داشته باشند .

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات زناشویی آنتی اچ آی وی))

source :bustle.com

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

کاندوم فضایی طوقی افزایش حجم +تحریک بیشتر

فروش کاندوم زنانه به بیش از پانصد میلیون رسید

تاثیر کاندوم خاردار بر رضایت جنسی زن و شوهر + عکس

اختراع کاندوم زیر پوش زنانه برای افزایش فروش کاندومهای بانوان

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد