ژل-روان-کننده-و-خوشبو-و-ضد-باکتری-آمیزشی--simplex
ژل-روان-کننده-و-خوشبو-و-ضد-باکتری-آمیزشی--simplex

چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

 چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

 

خرید ژل لوبریکانت از فروشگاه اینترنتی

ژل لوبریکانت ، یک محصول بسیار مفید در روابط زناشویی

چند وقتی میشه که ژل لوبریکانت وارد بعضی از خانه ها شده و زندگی زناشویی خیلی ها رو از این رو به اون رو کرده .

می پرسید

  • چرا استفاده از ژل لوبریکانت اینقدر فراگیر شده ؟

براتون توضیح می دم.

بسیاری از زن و شوهر ها به علت عدم وجود دانش کافی نحوه انجام رابطه ی زناشویی رو به صورت درست آموزش ندیده اند که این امر باعث شده تا مرحله ی پیش نوازی قبل از نزدیکی جنسی در بسیاری از مواقع فراموش بشه .

مرحله پیش نوازی جدای بحث آماده سازی همسر از نظر روانی برای برقراری رابطه ی جنسی ، یک فایده بسیار بسیار مهم دیگه داره و اون چیزی نیست جز آماده سازی بدن برای نزدیکی جنسی .

در هنگام آماده شدن بدن زن و شوهر برای برقراری نزدیکی جنسی با ترشح مواد خاصی از الت تناسلی زوجین باعث ایجاد روان کنندگی و لیزی خاصی در ناحیه ی الت تناسلی زن و شوهر میشه که با اون ماده ی طبیعی لیز کننده نزدیکی بدون مشکل انجام میشه.

علت اینکه در بسیاری از زوجین نزدیکی جنسی با سوزش در ناحیه تناسلی همراه میشه ، خشکی واژن در هنگام رابطه جنسی است .

  • خوب علت سوزش در هنگام نزدیکی جنسی چیه ؟

در بسیاری از موارد زوجین بخوبی از نظر روانی آماده هستند ولی بدن آنها آماده انجام نزدیکی نیست چرا که ماده لیز و روان کننده بنابه دلایلی در آلت تناسلی تولید نشده و باعث ایجاد خشکی واژن در هنگام نزدیکی میشود .

خشک بودن آلت در هنگام آمیزش جنسی علاوه بر ایجاد حس سوزش در اون ناحیه ، می تونه باعث پاره شدن کاندوم در هنگام نزدیکی جنسی بشود . چرا که وقتی الت دارای روان کاری مناسبی نباشد کاندوم کشیده شده و پاره میشود .

  • راه حل جلوگیری از سوزش و پاره شدن کاندوم در هنگام نزدیکی جنسی چیه ؟

اگر شما هم تجربه ی تلخ پاره شدن کاندوم ویا سوزش در ناحیه تناسلی در هنگام نزدیکی را داشته باشید براحتی می توانید این مشکل رو حل کنید .

کافیه تا از فروشگاه های لوازم زناشویی یک ژل لوبریکانت روان کننده تهیه کنید و در هنگام نزدیکی از اون استفاده کنید.

با این کار روان کاری مناسب در هنگام نزدیکی جنسی رو ایجاد می کنید که به افزایش رضایت جنسی زوجین از رابطه نیز منتهی میشود .

از طرف دیگه هم اگر از کاندوم استفاده کنید خیالتون راحته که کاندوم با ایمنی کامل نقش خودشون رو در کنار ژل لوبریکانت روان کننده براحتی انجام میده و رابطه شما رو ایمن و سالم نگه میداره .

با این تفاسیر شما متوجه شدید که استفاده از ژل لوبریکانت روان کننده برای هر زن و شوهری یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است که براحتی میتونه به کیفیت رابطه ی شما کمک زیادی بکنه .

 

اگر شما هم به ژل لوبریکانت روان کننده نیاز دارید می تونید انواع اون رو از فروشگاه لوازم زناشویی Antihiv.ir در اینجا       تهیه  بکنید و با آرامش خاطر استفاده کنید .

این هم مقاله در مورد اینکه  چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

منبع: فروشگاه محصولات زناشویی AntiHiv.ir

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

 

39 دیدگاه

  1. سلام میخواستم ژل سیمپلکس رومانتیک و استفاده کنم که میگن هم روان کنندگی داری و هم دردو کم میکنه میخواستم ببسنم درسته و چگونه میتونم تهیه کنم؟

  2. سلام من که راضي هستم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد