مبتلایان به ایدز چگونه میتونند از پیشرفت بیماری شون جلوگیری کنند بیماری ایدز انتقال ایدز ویروس ایدز استفاده از کاندوم کاندوم قرص پیشگیری از ایدز قرص ایدز
ایدز و جلوگیری از پیشرفت آن

مبتلایان به hiv چگونه میتونند از پیشرفت بیماری ایدز جلوگیری کنند

 ایدز و جلوگیری از پیشرفت آن

مبتلایان به hiv چگونه میتونند از پیشرفت بیماری ایدز جلوگیری کنند

آیا با استفاده از کاندوم میشه از انتقال ویروس ایدز به همسر جلوگیری کرد ؟

 

با ابتلا به بیماری ایدز کنار اومدن با آن میتونه کاملأ مشکل باشه اما پذیرفتن بیماری٬ آگاهی ٬ مدیریت مناسب بیماری و حمایت شدن توسط افراد خانواده و دوستان میتونه برای داشتن آینده شاد و سالم به شما کمک کند . دانستن اینکه مبتلا به بیماری مزمن مثل ایدز هستید میتونه فکر کردن درباره ی آینده رو برای شما سخت کند زیرا مشخص نیست بیماری شما تا چه حد پیشرفت خواهد کرد . با مدیریت مناسب و درمان به موقع و مداوم ، افراد مبتلا به ایدز زندگی طولانی تر و سالم تری خواهند داشت .

اولین قدم برنامه ریزی برای آینده این است که مسئول سلامتی تون باشید . داشتن رژیم غذایی سالم ٬ ورزش منظم ٬ انجام آزمایشات لازم و مصرف منظم و مداوم قرص های بیماری ایدز میتونند تا حدودی پیشرفت بیماری شما رو کنترل کنند و میتونند کمک قابل ملاحظه ای برای سلامت شما در آینده باشند .

در هر صورت مشکلاتی وجود دارند که با آنها روبرو خواهید شد . درصورتیکه تعداد + CD4 شما زیر ۳۵۰باشد بیماری شما به عنوان بیماری در فاز ایدز دسته بندی شده است و بار ویروسی به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا خواهد کرد . تنها زمانی که مبتلایان به ایدز وارد آخرین فاز عفونت ایدز میشوند میشه گفت که کاملأ مبتلا به ایدز هستند . حدود ۱۸ماه زمان میبرد تا وارد فاز اصلی گسترس بیماری ایدز شوند .

در آخرین مرحله بیماری ایدز ٬ نشانه های بیماری ایدز حاد تر میشود و بیماران توسط ارگان هایی که نسبتأ نادر و غیر عادی هستند آلوده میشوند ودر نتیجه پاسخی به آنتی بیوتیک ها نمیدهند. سیستم ایمنی بدن شان بسیار کاهش پیدا میکند و بیماری پایدار و غیر قابل درمان آشکار میشود.

مبتلایان به ایدز چگونه میتونند از پیشرفت بیماری شون جلوگیری کنند بیماری ایدز انتقال ایدز ویروس ایدز استفاده از کاندوم کاندوم قرص پیشگیری از ایدز قرص ایدز

آیا با استفاده از کاندوم میشه از انتقال ویروس ایدز به همسر جلوگیری کرد ؟

مرتبط :

 کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز | کدوم بهتره ؟

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

تاثیر کاندوم خاردار بر رضایت جنسی زن و شوهر + عکس

 

  • روش زندگی سالم

اولین قدم این است که مسئول سلامتی تان باشید .داشتن رژیم غذایی سالم ٬ ورزش منظم ٬ انجام آزمایشات لازم و مصرف قرص های بیماری ایدز میتونند تا حدودی پیشرفت بیماری شما رو کنترل کنند و به کنترل بیماری شما کمک کنند .

یک سری دستور العمل تغذیه ای وجود دارد که توسط سازمان سلامت جهانی خصوصأ برای کسانی که کاهش شدید وزن داشتند تهیه شده است. مانند :مصرف قرص افزایش انرژی (kilojoule)

در حالیکه روش زندگی کردن شما مهمترین عامل برنامه ریزی برای آینده سالم است اما عامل های دیگری وجود دارند که میتونند استرس رو کاهش دهند و اعتماد بنفس لازم رو برای مقابله و درمان بیماری ایدز برای شما بوجود بیاورند .

 

  • ارتباط برقرار کردن با دیگران

ارتباط برقرار کردن با دیگران میتونه برای کسانی که مبتلا به ایدز هستند به دلیل نگرش منفی افراد و همچنین درک نادرست این بیماری تا حدودی سخت باشد .

کسانی که مبتلا به بیماری ایدز شده اند باید همسرشون رو هم درجریان ابتلایشان به این بیماری بگذارند . اگر همسرتون از بیماری شما اطلاع دارد باید تلاش کنید تا از انتقال آن به همسرتون جلوگیری کنید . علاوه براین اطلاع همسرتان از بیماری شما باعث میشود که همسرتون از لحاظ جسمی و روحی به شما کمک کند

  • استفاده از کاندوم برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز

بهترین و مطمئن ترین روش جلوگیری از انتقال ویروس ایدز به همسرتون استفاده از کاندوم است. با استفاده صحیح و مداوم کاندوم میتونید از انتقال آن به همسرتون جلوگیری کنید . فقط باید قبل از استفاده از کاندوم از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید .

افشای بیماری تان به خانواده و دوستان کاملأ بستگی به نظر شما دارد . تصمیم بگیرید که چه زمانی مناسب ترین زمان برای در جریان گذاشتن خانواده و دوستانتان از بیماری تان است.

کاندوم-تنها-راه-جلوگیری-از-ایدز

 مرتبط :

اختراع قرص ترووادا برای پیشگیری از انتقال ویروس بیماری ایدز

جلوگیری از انتقال ویروس ایدز از مادر به جنین

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

  • جلوگیری از انتقال ویروس ایدز به جنین

روش هایی برای جلوگیری از ابتلای جنین به ویروس ایدز وجود دارد . مصرف قرص های پیشگیری از بیماری ایدز که توسط پزشک قبل و در زمان بارداری تجویز میشود میتونه تا حدود زیادی از انتقال ویروس ایدز به جنین جلوگیری کند . زایمان به روش سزارین و جلوگیری از شیر دهی مادر به نوزاد میتونه احتمال انتقال ویروس ایدز از مادر به جنین رو تا ۲٪کاهش دهد .

همچنین در صورتیکه مرد مبتلا به ایدز است میتونید از روش های جایگزین برای فرزند دار شدن استفاده کنید .مانند قبول فرزند خواندگی و یا روش های شستشوی اسپرم . شستشوی اسپرم روشی است شامل حذف ویروس ایدز از نمونه اسپرم مرد قبل از قرار دادن نمونه در واژن زن .

  • بیمه عمر

دسترسی به بیمه زندگی داشتن فقط شامل بیمه کردن خانواده از لحاظ مالی نیست و بلکه آن ها را از مواجه شدن با صدمات ناگهانی در امان نگه میدارد .آمارها نشان میدهند که افراد زیادی هستند که سالها با بیماری ایدز زندگی میکنند .

بهترین روش برای برنامه ریزی برای آینده این است که اطلاع و آگاهی کافی از بیماری ایدز داشته باشید . سعی کنید بیماری تون رو باور کنید و با آن کنار بیایید . هر چه بیشتر درباره ی بیماری و پیشرفت آن اطلاع داشته باشید بهتر میتونید به درمان خودتون کمک کنید .

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

مبتلایان به hiv چگونه میتونند از پیشرفت بیماری ایدز جلوگیری کنند

source :health24

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

علائم مراحل مختلف بیماری ایدز در مردان چیست ؟

اختراع کاندوم زیر پوش زنانه برای افزایش فروش کاندومهای بانوان

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

 

ابتلا به ایدز از طریق تماس جنسی مسئولان را نگران کرده

  شیوع ایدز در بین زنان ایرانی بخاطر رابطه ی جنسی بدون کاندوم

 

 

معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

آیا دردسر های استفاده نکردن از کاندوم را می دانید ؟

ژل های لوبریکانت از چه چیزی ساخته شده اند ؟!

راهنمای خانم هایی که از خرید کاندوم خجالت

KAPOOT-7 HOT TIMEتاخیری+افزایش میل جنسی بانوان+تنگ کننده +افزایش نعوظ

 

 

 

NACH Kodex-Double Delay دو برابر تاخیر فیزیکی و گیاهی

 

Xdream-Turbo+ Exiting Gel کاندوم ۷ کاره توربو با ژل تحریک کننده

 

KAPOOT – ۳۶۰ THIN کاندوم بسیار نازک ۳۶۰ درجه

 

 

 

 

 

معرفی مدل های مختلف کاندوم تاخیری + قیمت

راهنمای خانم هایی که از خرید کاندوم خجالت

معرفی مدل های مختلف اسپری تاخیری Emotion  ایموشن

 

بسیار نازک

XDREAM – VARIOUS چهار کاندوم متنوع در یک کاندوم

NACH KODEX-ZERO-FUNGLESS فوق العاده نازک

 

 

XDREAM-CLASSIC کاندوم کلاسیک ساده چرب

 

 

 

مدل های مختلف اسپری تاخیری اپتیمکس

 

 

KAPOOT-LARGO بزرگ کننده

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد