چرا بعضی مردان نمیتونند با کاندوم به انزال برسند اختلال در نعوظ مشکل انزال در مردان کاندوم استفاده از کاندوم نعوظ مردان نعوظ آلت عدم نعوظ نعوظ در مردان
چرا بعضی مردان نمیتونند با کاندوم به انزال برسند؟

چرا بعضی مردان نمیتونند با کاندوم به انزال برسند

نگرانی های مردان در رابطه با کاندوم

چرا بعضی مردان نمیتونند با کاندوم به انزال برسند؟

علت عدم انزال مردان در زمان استفاده از کاندوم چه میتواند باشد ؟

 آیا رابطه ای بین استفاده از کاندوم و اختلال نعوظ وجود دارد ؟

 

استفاده از سایز نامناسب کاندوم مشکلاتی رو برای مرد به همراه دارد .زمانی که از کاندوم تنگ استفاده میشود و کاندوم بر روی آلت مرد سفت میشود ٬ جریان خون در آلت جنسی کاهش پیدا خواهد کرد . با کاهش جریان خون در آلت جنسی مردان حالت نعوظ مرد از بین میرود . برخی مردان در هنگام استفاده از کاندوم به سختی به انزال میرسند .

اگر شما یکی از آن مردان هستید که با استفاده از کاندوم به سختی به انزال میرسید ٬ نگران نباشید زیرا مردان زیادی با این مشکل مواجه هستند . در واقع برخی مردان در زمان استفاده از کاندوم به هیچ وجه نمیتونند رابطه واژینالی رضایت بخشی داشته باشند زیرا انزال آنها با پوشیدن کاندوم از بین میرود .

مشکل نعوظ در زمان استفاده از کاندوم میتونه بسیار خسته کننده باشه اما استفاده از کاندوم بسیار تأکید شده است زیرا با داشتن رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم میتوان ازبیماری های جنسی و یا بارداری ناخواسته جلوگیری کرد .

چرا بعضی مردان نمیتونند با کاندوم به انزال برسند اختلال در نعوظ مشکل انزال در مردان کاندوم استفاده از کاندوم نعوظ مردان نعوظ آلت عدم نعوظ نعوظ در مردان

علت عدم انزال مردان در زمان استفاده از کاندوم چه میتواند باشد ؟

 آیا رابطه ای بین استفاده از کاندوم و اختلال نعوظ وجود دارد ؟

مرتبط :

کاندوم فضایی طوقی افزایش حجم +تحریک بیشتر

افزایش نعوظ و لذت جنسی سه بعدی

کاندوم ناچ کدکس سایز بزرگ در فروشگاه محصولات زناشویی

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

 • علت عدم انزال مردان در زمان استفاده از کاندوم چه میتواند باشد ؟

استفاده از سایز اشتباه کاندوم

بیشتر افراد اطلاعی از این موضوع ندارند اما استفاده از سایز اشتباه کاندوم میتونه انزال رو از بین ببرد . زمانیکه تصمیم میگیرید از کاندوم استفاده کنید باید از سایز مناسب آن استفاده کنید و با استفاده از سایز مناسب دیگر نگران اختلال در نعوظ نباشید . زمانیکه کاندوم در آلت جنسی سفت میشود جریان خون در آلت جنسی مردان کاهش پیدا میکند و با کاهش جریان خون در آلت مرد انزال از بین میرود و رضایت جنسی زوجین نیز با استفاده از سایز نامناسب کاندوم کاهش پیدا خواهد کرد .

راه حل :

همیشه اطمینان پیدا کنید که از سایز مناسب کاندوم استفاده میکنید . استفاده از کاندوم کوچک و تنگ به آلت جنسی فشار وارد میکند و انزال رو از بین میبرد و استفاده از کاندوم بزرگ میتونه حین رابطه واژینالی از آلت مرد خارج شود و احتمال انتقال عفونت و بارداری ناخواسته با استفاده از کاندوم سایز بزرگ وجود خواهد داشت .

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی کاندوم های خاردار فروش انواع کاندوم های تاخیری عکس محصولات زناشویی آنتی اچ ای وی خرید کاندوم زنانه

عکس-خرید-اینترنتی-کاندوم-خاردار-فضایی-فروشگاه-آنتی-اچ-ای-وی

مرتبط :

چند نکته که هنگام خرید کاندوم باید در نظر داشته باشید

 آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

خرید کاندوم اینترنتی تاخیری خاردار با انواع مختلف در فروشگاه آنتی اچ آی وی

 • اضطراب جنسی

بیشتر موارد ناتوانی جنسی بعد از پوشیدن کاندوم در اصل بخاطر وجود اضطراب و مشکلات عصبی و روانی است . زمانی که مرد عصبی میشود فشار و ترس وارد شده به دلایل گوناگون از جمله مشکلات کاری و ترس از بارداری ناخواسته منجر به ضعیف شدن انزال میشود .

راه حل :

ذهنتون رو از مشکلات پاک کنید و فقط به رضایت جنسی فکر کنید تا رابطه جنسی ایده آلی داشته باشید .

 • فقدان تحریک جنسی مناسب

برخی مردان به دلیل اینکه محرک های جنسی لازم توسط همسرشان انجام نمیشود انزال خود را از دست میدهند . حقیقت دارد که هر شخصی محرک های جنسی منحصر بفرد و پیشنوازی ویژه ای را دوست دارد و محرک های خاصی باعث تحریک جنسی وی میشود . زمانی که محرک های جنسی کافی در زمان رابطه واژینالی بوجود نیاید انزال از بین میرود .

راه حل :

باید هر یک از زوجین به نیاز های جنسی یکدیگر توجه کنند و محرک های جنسی لازم رو ایجاد کنند . به عنوان یه مرد باید با همسرتون درباره ی نیازهای جنسی تون صحبت کنید و از همسرتون بخواهید که محرک های جنسی لازم رو برای شما بوجود بیاورد . و سعی کنید پوزیشن های جنسی رو امتحان کنید که باعث ایجاد رضایت جنسی شما و همسرتون شود .

و مهمترین چیز برای حل مشکل اختلال نعوظ شما مراجعه به ارولوژیست است .

شما میتونید مناسب ترین کاندوم رو برای رفع مشکل اختلال نعوظ از طریق فروشگاه اینترنتی آنتی اچ آی وی سفارش دهید و از رابطه جنسی رضایت بخشی برخوردار شوید . 

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

source :pulse.ng

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

علائم مراحل مختلف بیماری ایدز در مردان چیست ؟

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

ژل لیدی درمان سرد مزاجی و افزایش میل جنسی بانوان

 

 

2 دیدگاه

 1. دوستان، شما اشتباها از واژه انزال به جای نعوظ استفاده کردین لطفا اصلاح کنین، این اشتباه ممکنه به اعتبار فروشگاه خوبتون لطمه بزنه

  • پشتیبانی سایت
   پشتیبانی سایت

   از نکته سنجی شما سپاسگذاریم.
   متاسفانه نوشتن کلمه ن*ع*وظ از نظر بعضی از مردم هنجار شکنی و توهین به مقدسات تلقی میشه و این قشر ناراحت میشند و مدام ایجاد مزاحمت میکنند ، برای همین از ذکر این کلمه در تیتر مطلب خود داری کرده ایم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد