کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز | کدوم بهتره ؟ خرید کاندوم برای مبارزه با بیماری های جنسی فروشگاه کاندوم اینترنتی جنسی بیماری ایدز کاندمها
کدام یک موثر تر است کاندوم یا قرص پیشگیری از ایدز !

کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز | کدوم بهتره ؟

بیماری ایدز و روش های پیشگیری از ابتلای آن

 کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز | کدوم بهتره ؟

آیا میشه فقط به داروهای پیشگیری از ایدز اعتماد کرد و کاندوم رو کنار گذاشت ؟

کدام یک موثر تر است کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز ؟

آیا دارو های پیشگیری از بیماری ایدز میتونند خطر ویروس ایدز رو توسط تشویق مردم به عدم استفاده از کاندوم افزایش بدن ؟
دارو های پیشگیری از بیماری ایدز از گسترش بیماری ایدز جلوگیری میکند . محققان انگلستانی پی بردند که داروی پیشگیری از بیماری ایدز احتمال ابتلا به ویروس ایدز رو تا ۸۶ ٪ کاهش میده و همچنین محققان آمریکایی پی بردند که اگر بیماران مبتلا به ایدز قرص پیشگیری از ایدز رو مصرف کنند بیماری اون ها گسترش پیدا نخواهد کرد . کارشناسان دانشگاه گلاسکو پیشنهاد کردند که افراد همجنس باز باید روزانه از این دارو استفاده کنند تا از ابتلای شان به این بیماری جلوگیری شود و همچنین باعث شیوع این بیماری به دیگران نشوند . دو مطالعه اخیر مصرف این دارو را به منظور جلوگیری از ابتلای اشخاصی که در معرض ابتلا به این بیماری هستند بسیار ضروری دانست . کارشناسان دانشگاه کالج لندن ٬ پیشنهاد کردن که داروی ترووادا باید جزو دارو های دولتی باشه که تهیه آن برای همه آسان باشه و کم هزینه.
در ضمن محققان به این نتیجه رسیدند که قرص پیشگیری از بیماری ایدز میتونه زندگی میلیون ها نفر رو توسط کاهش امکان ابتلای اشخاصی که با ایدز در تماس هستند، رو نجات دهد . در تحقیقی که حدود ۳۲ ماه به طول انجامید محققان با مطالعه بر روی ۶۵۷ نفری که قرص پیشگیری از بیماری ایدز رو مصرف میکردند به این نتیجه رسیدند که حتی یک نفر هم با مصرف روزانه و دقیق این دارو مبتلا به ایدز نشده است .
 این مطالعه نشان میدهد که داروی پیشگیری از بیماری ایدز ( ترووادا ) در صورت مصرف روزانه میتونه خطر انتقال بیماری ایدز رو ۸۶ ٪ کاهش دهد .

 

کدام یک موثر تر است کاندوم یا قرص پیشگیری از بیماری ایدز رابطه ی جنسی بیماری ایدز انتقال ایدز ایدز کاندوم استفاده از کاندوم عکس کاندوم قرص ترووادا

قرص پیشگیری از بیماری ایدز

آیا میشه فقط به داروهای پیشگیری از ایدز اعتماد کرد و کاندوم رو کنار گذاشت ؟

 

مرتبط :

آیا خطرهای پنهان استفاده نکردن از کاندوم رو می پذیرید ؟

جلوگیری از انتقال ویروس ایدز از مادر به جنین

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز
در سال ۲۰۱۲ ٬ سازمان غذا و دارو آمریکا ٬ استفاده از این دارو رو برای پیشگیری از بیماری ایدز تأیید کرد .
لیزا امسی ٬ مدیر برنامه تحقیق درباره ی قرص پیشگیری از بیماری ایدز ٬ بیان کرد که آیا مصرف دارو های پیشگیری از ایدز میتونه نرخ ابتلا به ویروس ایدز رو (توسط تشویق مردم به مصرف نکردن کاندوم) افزایش دهد ؟
این قرص به موفقیت بزرگی دست یافته است و مصرف آن به عنوان مهمترین چیز برای کاهش مبتلایان ایدز به حساب میآید . اما همچنین نگرانی هایی نیز برای این دارو وجود دارد.

 

 

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

عکس-خرید-کاندوم-اینترنتی-انلاین-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

 

افرادی که دارو های پیشگیری از بیماری ایدز مصرف میکنند و استفاده از کاندوم رو کنار میگذارند . آیا کنار گذاشتن کاندوم باعث افزایش ویروس ایدز و عفونت های جنسی خواهد شد ؟
قرص های پیشگیری از بارداری روش بسیار موثر برای کاهش خطر انتقال ویروس ایدز است . ترووادا ٬ داروی پیشگیری از بیماری ایدز ٬ در حال حاضر در انگلستان به عنوان داروی پیشگیری از بیماری ایدز مجوز ندارد و هنوز در انگلستان این دارو را برای پیشگیری از بیماری ایدز قبول ندارند . تراووادا در سال ۲۰۱۲ توسط سازمان غذا و دارو آمریکا برای مصرف افرادی که رابطه جنسی پر خطر دارند، مورد تأیید قرار گرفته است . همچنین نگرانی هایی درباره ی قرص ترووادا وجود داره و اینکه باید این دارو توسط بیمه خدمات درمانی و با کمترین هزینه در دسترس کسانی که امکان ابتلای آنها بالاست قرار بگیرد .

 مرتبط :

علائم مراحل مختلف بیماری ایدز در مردان چیست ؟

خرید انواع مختلف  کاندوم اینترنتی تاخیری خاردار در فروشگاه آنتی اچ آی وی

فروش کاندوم زنانه به بیش از پانصد میلیون رسید
محققان بیان کردند که زمانی که این قرص در کنار کاندوم استفاده شود امکان ابتلای آن ها را به ایدز بسیار کاهش خواهد داد و حتی در صورت مصرف صحیح آن دو ، احتمال انتقال ایدز رو به صفر خواهد رساند . و کسانی که از کاندوم برای مبارزه با ایدز استفاده نمیکنند امکان ابتلای آن ها به ایدز به دلیل فراموش کردن مصرف قرص ترووادا وجود داره .
با توجه به تحقیقات اخیر ٬ کسانی که در رابطه جنسی شون همیشه از کاندوم استفاده میکردند استرس٬ ترس و نگرانیشون از ابتلا به ایدز بسیار کمتر از کسانی بود که فقط از قرص پیشگیری از بیماری ایدز استفاده میکردند . همچنین کسانی که فقط از قرص های پیشگیری از بیماری ایدز استفاده میکردند ، نگران عوارض استفاده طولانی مدت این دارو ها نیز بودند و همچنین کاملأ به این دارو اعتماد ندارند که آیا با مصرف روزانه این دارو از ابتلا به بیماری ایدز جلوگیری خواهند کرد .به علاوه قرص پیشگیری از بیماری ایدز صد در صد موثر نیست و نیاز به دقت در مصرف روزانه آن دارد . اما بیشتر افراد هنوز کاندوم رو به عنوان روش اصلی جلوگیری از انتقال ویروس ایدز میدونند و اینکه با وجود استفاده از کاندوم احتمال ابتلا به بیماری ایدز آنها بسیار پایین است .

 

همچنین قرص های پیشگیری از بیماری ایدز نیز باید مانند کاندوم همیشه در دسترس کسانی که امکان ابتلای آن ها به ایدز وجود دارد باشه .سلامت جنسی افراد نباید با داشتن رابطه با اشخاصی که مبتلا به ایدز هستند در خطر بیوفتد . اگر یکی از زوجین مبتلا به ایدز هست باید دیگری حتمأ در کنار استفاده از کاندوم از قرص های پیشگیری ایدز نیز استفاده کند . دقیقا معلوم نیست تا چه حد این قرص ها میتونند از انتقال ایدز جلوگیری کنند ولی با استفاده دقیق از کاندوم میشه تا حدود زیادی از انتقال بیماری ایدز جلوگیری کرد .

ترجمه و منبع

((فروشگاه محصولات جنسی آنتی اچ آی وی))

source :dailymail.co.uk

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

سن مجاز خرید کاندوم اینترنتی در فروشگاه محصولات زناشویی

تحویل فوری محصولات زناشویی فروشگاه آنتی اچ ای وی

دانستنی های بسیار مهم در مورد کاندوم و جلوگیری از بیماری اچ ای وی

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

مقایسه ی ژل لوبریکانت روان کننده سیمپلکس و ایموشن

پاره شدن کاندوم و ترس از ابتلا به ایدز و بیماری های جنسی

ژل تاخیری

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد